کسب و کار خود را به بهترین پلتفرم آنلاین گردشگری تبدیل کنید

کانکتوتا ConnectOTA

راهکار توسعه کسب و کار آنلاین گردشگری شما

طراحی وبسایت
گردشگری

مدیریت شبکه‌های
اجتماعی در حوزه گردشگری

تولید محتوای
اختصاصی گردشگری

بهینه سازی موتورهای
جستجو و seo

تبلیغات
دیجیتال

کانکتوتایی شوید!

کانکتوتا، با کارنامه موفق در محصولات حوزه گردشگری به شما کمک می کند تا:
کانال‌های فروش خود را افزایش دهید
در مدت زمان کوتاه بیشتر دیده و شناخته شوید
هزینه های منابع انسانی خود را کاهش دهید
سایت اختصاصی و با طراحی دلخواه داشته باشید

چرا کانکتوتا ؟!

ما در کانکتوتا با سال ها تجربه در زمینه گردشگری و همکاری با آژانس های مسافرتی، متشکل از گروهی از بازاریابان، طراحان و توسعه دهندگان وب هستیم که نیازهای یک شرکت گردشگری را به خوبی شناخته و با ترکیب دانش و تجربیات خود توانسته ایم تحول بسزایی را در کسب و کارهای مرتبط با گردشگری ایجاد کنیم.

شبکه های اجتماعی خود را به ما بسپارید

تدوین بهترین استراتژی‌ تولید محتوا

 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بازاریابی محتوایی

 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ارائه گزارش ماهانه

 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بارگذاری منظم محتوا

 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تدوین تقویم محتوایی مناسب

 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 لورم ایپسوم

 لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پیاده سازی و طراحی سایت خود را به ما بسپارید

کانکتوتا (ConnectOTA) تمام نیازهای آنلاین شما را برطرف می کند

فروش خود را افزایش دهید

با تعریف پکیج های مسافرتی و دیگر خدمات خود در سایت و معرفی تورهای جدید و خدمات آژانس در شبکه های اجتماعی، دسترسی کاربران به اطلاعات افزایش یافته و فروش تسهیل می یابد.

با کاربران در تعامل باشید

شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام، به عنوان بستری محبوب برای کاربران، دسترسی مشتریان به شما را تسهیل می‌بخشد و می‌توانید به طور مداوم با کاربران در تعامل باشید و از نیازهای بازار مطلع شوید.

هزینه ها را کاهش دهید

با توجه به امکان خرید افراد به صورت آنلاین از طریق سایت و عدم نیاز به استخدام نیرو جهت تولید محتوا، طراحی، مدیریت شبکه های اجتماعی و …، همچنین نیروی فروش، هزینه های خود را به مقدار زیادی کاهش می دهید.

وب سرویس های پرواز و خدمات
سفر خود را به سایت اضافه کنید

کانکتوتا به عنوان یک سیستم مبتنی بر وب، تمام نیازهای آنلاین شما به عنوان آژانس مسافرتی را برآورده می کند. شما می‌توانید پروازهای چارتر و هتل های گارانتی خود را در سیستم تعریف کنید و در نهایت از طریق پنل مدیریتی کانکتوتا، بر اساس ظرفیت ها و سیاست های فروش، تمام وب سرویس ها و خدمات مستقیم خود را به صورت یک وب سرویس یکپارچه به سایت ها و سرویس های فروش متصل نمایید.

خطا را کاهش دهید

با تعریف دقیق تعداد و نوع خدمات، ظرفیت های فروش به خوبی مشخص می شوند. در نتیجه، خطای نیروی انسانی در زمینه فروش خدمات غیر مرتبط با نیاز مشتری یا فروش خدماتی که ظرفیت‌ها آن تمام شده کاهش می‌یابد.

با توجه به امکان ارتباط مستقیم با مخاطبان از طریق شبکه های اجتماعی و تسهیل رزرو و فروش اتاق ها از طریق سایت، بهره وری خود را افزایش دهید.

بهره وری را افزایش دهید

با راه اندازی سایت، ایجاد رزرواسیون آنلاین و فروش از طریق سایت، هزینه های مربوط به نیروی انسانی را کاهش دهید.

هزینه ها را کاهش دهید

با ایجاد مزیت رقابتی نسبت به رقبا از طریق ایجاد سایت و فعالیت در شبکه های اجتماعی، انجام تبلیغات و تعامل بیشتر با کاربران،  برند خود را به دیگران بشناسانید.

برندسازی کنید

با توجه به هوشمند بودن فروش اتاق ها از طریق سایت، خطاهای مربوط به نیروی انسانی را کاهش دهید.

خطا را کاهش دهید

سوالات متداول

با هدف گذاری و برنامه ریزی متخصصان دیجیتال مارکتینگ ما و تعیین استراتژی مناسب برای پیشرفت و دیدن شدن برند شما، از طریق بازاریابی محتوایی، تبلیغات بهینه و … ، در کوتاه ‎ترین زمان به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

امروزه با وجود بستری مثل اینستاگرام، امکان جذب کاربران از طریق انتشار محتوای مناسب و تبدیل آنها به مشتری چند برابر شده است. این نرم افزار، انتخاب مناسبی برای تبلیغات و آشنا کردن مخاطبان با کسب و کار شما است.

با طراحی سایت برای کسب و کارتان می‌توانید خدمات آنلاین تور، پرواز و هتل را سریع‌تر و آسان‌تر در اختیار مسافران و مشتریان آژانس خود قرار دهید. همچنین در وقت و هزینه های منابع انسانی در فروش تور صرفه‌جویی می شود.

اگر به عنوان یک هتلدار سیستم رزرواسیون مناسب برای دریافت درخواست‌های مهمانان داشته باشید، کارایی مدیریت امور داخلی هتل افزایش پیدا می‌کند، از استخدام بیشتر کارکنان متخصص در هتل بی نیاز می شوید و سودآوری هتل شما با توجه به بهبود تجربه مهمان، بیشتر می‌شود.

وقتی UI/UX سایت اصولی باشد، همراه با استقبال بیشتر کاربران از سایت، گوگل به سایت شما رتبه بهتری می‌دهد. در نتیجه این فرایند تاثیر مستقیمی در افزایش فروش و توسعه کسب و کار شما دارد.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی، پیاده سازی و طراحی وبسایت، ارائه سیستم رزرواسیون آنلاین و پنل مدیریت فروش، تبلیغات دیجیتال،AdWords  و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، از جمله خدماتی است که به صورت حرفه‌ای توسط متخصصان ما ارائه می‌شود.

بعد از ثبت درخواست مشاوره توسط شما، مشاوران ما با شما تماس گرفته و کسب و کار شما مورد بررسی قرار میگیرد. پس از بررسی کارشناسان ما، پروپوزال پیشنهادی جهت همکاری ارسال خواهد شد و در صورت تایید، پلن استراتژی توسط متخصصان ما ارائه می شود.

اگر هنوز کسب و کار شما آنلاین نشده،
در آینده گردشگری جایی برای شما نیست!

ارتباط با ما