connectota

چرا کانکتوتا؟

یک آژانس مسافرتی برای آنکه بتواند به یک آژانس کاملا آنلاین (OTA) تبدیل شود بر اساس شرایط و اهداف خود به امکانات مختلفی نیاز دارد، اما در حال حاضر اکثر سیستم های موجود در بازار بخش کوچکی از این امکانات را بر آورده می کنند، یا بیشتر به پیاده سازی وب سرویس های سفر پرداخته اند و یا به فروش پروازهای چارتر و هتل های گارانتی، آن هم با امکانات مدیریتی محدود و عدم پشتیبانی کامل از استاندارد OpenTravel. اگر هم طیف بیشتری از خدمات را پشتیبانی کنند هزینه راه اندازی این سیستم ها بسیار بالا می باشد. در پنل آنلاین مدیریتی آنلاین کانکتوتا (ConnectOTA) تمام امکانات مورد نیاز برای فروش آنلاین محصولات و وب سرویس های سفر به صورت یکپارچه پیاده سازی شده است تا آژانس های مسافرتی بتوانند بر اساس نیاز و سیاست های خود از تمام ظرفیت کانال های فروش B2C و B2B برای افزایش فروش آنلاین استفاده کنند. از طرفی اتصال به شبکه فروش آژانس های آنلاین کانکتوتا می تواند ظرفیت فروش آژانس های مسافرتی را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

مدیریت وب سرویس ها

وب سرویس پرواز وب سرویس هتل وب سرویس خدمات سفر

آژانس‌های مسافرتی در کانکتوتا می توانند به تعداد نامحدود وب سرویس پرواز، هتل و خدمات سفر را به سرویس های آنلاین خود اضافه نمایند. از آنجایی که اکثر وب سرویس های مطرح داخلی و خارجی از قبل در کانکتوتا پیاده سازی شده است، آژانس تنها با انتخاب وب سرویس مورد نظر از لیست وب سرویس ها و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، در کسری از ثانیه وب سرویس جدید را به لیست وب سرویس های فعال خود اضافه می کند. همچنین این امکان وجود دارد که شرایط قیمتی هر وب سرویس به طور جداگانه برای فروش آنلاین تعیین گردد.

مدیریت ظرفیت های چارتر

پروازهای چارتر هتل های گارانتی خدمات سفر مستقیم

در سیستم کانکتوتا این امکان وجود دارد که آژانس های مسافرتی پروازهای چارتر، هتل های گارانتی و خدمات سفری که خودشان مستقیم در بازار عرضه می نمایند را در سیستم تعریف کنند و با تعیین شرایط و سیاست های قیمتی، آنها را در کنار سایر محصولات آنلاین خود به فروش برسانند. آژانس های مسافرتی علاوه بر استفاده از ظرفیت های فروش B2C و B2B، می توانند از ظرفیت شبکه فروش آژانس‌های آنلاین کانکتوتا برای فروش بیشتر محصولات مستقیم چارتری و گارانتی خود استفاده نمایند.

Connectota_Sales_channels

مدیریت کانال های فروش

B2C B2B ConnectOTA Network

آژانس های مسافرتی می توانند از یک طرف دسترسی رزرو و خرید آنلاین مورد نیاز هر کاربر داخلی آژانس و یا آژانس همکار را بر اساس شرایط قیمتی و اعتباری دلخواه روی پنل کانکتوتا فراهم نمایند و از طرف دیگر تمام وب سرویس ها و خدمات مستقیم خود را به صورت یک وب سرویس یکپارچه به سایت ها و سرویس های مختلف فروش متصل نمایند. مهمترین نکته در این قسمت ارتباط آژانس ها در داخل شبکه فروش کانکتوتا می باشد که باعث می شود خرید و فروش محصولات آنلاین بین آژانس ها به راحتی امکان پذیر شود.

مدیریت قراردادهای فروش

پرداخت آنلاین یا اعتباری یاداشت قرارداد آپلود و دریافت مدارک سفر

مدیریت قرارداد فروش مسافران و آژانس های همکار با پشتیبانی از پرداخت آنلاین و اعتباری، باعث می شود آژانس بتواند به سادگی فرآیندهای مرتبط با هر قرارداد را پیگیری نماید. در هر قرارداد کانکتوتا، مشخصات کامل مسافران و خرید آنها به صورت تفکیک شده در سیستم قابل دسترس می باشد و در این بین امکان یادداشت گذاری و آپلود فایل های مرتبط با هر قرارداد، ارتباط فی ما بین آژانس ها را تسهیل می نماید. همچنین آژانس خریدار با تسویه آنلاین و یا اعتباری هر قرارداد، امکان دریافت مدارک سفر را پیدا خواهد کرد.

مدیریت مشتریان B2B

اعتبار رزرو و اعتبار نقدی کمیسیون و افزایش قیمت تعیین سطوح دسترسی

در کانکتوتا برای هر کاربر سیستم می توان شرایط قیمتی و اعتباری دلخواهی تعیین نمود، به این معنی که در فرآیند رزرو، قیمت ها با چه کمیسیون و یا افزایش قیمتی به کاربر نشان داده شود و آیا کاربر هنگام رزرو می بایست نقدی رزرو را انجام دهد یا می تواند بر اساس اعتبار تعریف شده رزرو را قطعی کند. در حالت اعتباری این امکان وجود دارد تا آژانس های مسافرتی، اعتبار نقدی مشخصی را هم برای تحویل مدارک سفر مشخص کنند. از همه مهم تر برای هر کاربر سیستم کانکتوتا می توان سطوح دسترسی مشخصی تعیین نمود.

گزارشات مدیریتی فروش

گزارشات مرتبط با فروش گزارشات مرتبط با ظرفیت های چارتر گزارشات مرتبط با کاربران

گزارشات کانکتوتا به مدیران آژانس های مسافرتی کمک می کند تا تصمیمات مدیریتی درستی اتخاذ کنند. از مهم ترین گزارشات موجود در سیستم، گزارش موجود در قسمت قراردادها می باشد که بر اساس آن وضعیت فروش مسیر های مختلف، محصولات مختلف و شرایط مالی قراردادها مشخص می شود. گزارشات مرتبط با ظرفیت های چارتر وضعیت ظرفیت های فروش رفته و خالی را مشخص می کند تا بر اساس آن بتوان شرایط قیمتی را به‌ روزرسانی کرد. گزارشات مرتبط با کاربران هم وضعیت عملکرد کاربران داخلی آژانس و آژانس های همکار را به صورت نموداری مشخص می کند.