کانکتوتا

یاتی IATI

یاتی IATI

معرفي یاتی

یاتی، فعالیت خود را از سال 2010 به هدف ارائه راهکار در خصوص خدمات رسانی آنلاین در حوزه صنعت گردشگری آغاز کرد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر ازمیر ترکیه قرار دارد. وب سرویس پرواز این شرکت ، یکی از پرکاربردترین خدمات این شرکت در ایران است. یاتی سیستم آنلاین یکپارچه توزیع است، که محیطی امن برای مبادلات بین عوامل و تامین کنندگان محصولات سفر در سراسر جهان فراهم کرده است. IATI یک پلت فرم مسافرتی نوآورانه است که توانایی ها و امکانات مورد نیاز شرکت های مرتبط با محصولات مسافرتی را افزایش می دهد.

خدمات یاتی

این شرکت  در همان ابتدای کاربا ارائه راه کارهای خلاقانه ، وب سرویس و پنل های متنوع مجموعه کاملی از خدمات کاربردی را برای آژانس های هواپیمایی را فراهم کرده است. هدف اصلی این سیستم، این است که تمامی کانال های گردشگری را با هم در یک سیستم ادغام کند، بطوریکه بتواند تمام نیازهای آژانسهای هواپیمایی، شرکت ها، هتل ها را برورده سازد.

سیستم یاتی، یکی از پیشگامان سیستم های رزرو آنلاین در جهان است و  ارتباط موثری بین تامین کنندگان خدمات سفر در سراسر دنیا بر قرار می کند.  طیف محصولات IATI شامل ، ایرلاین ها، هتل ها، اجاره اتومبیل و  سایر خدمات اصلی در ارتباط با صنعت گردشگری است. این شرکت با تعداد بسیاری از ایرلاین ها ، هتل ها و شركتهاي گردشگري مشغول به همکاری است که در میان آنها نام ماهان ایر نیز به چشم می خورد. در حال حاضر بیش از 120 ایرلاین، بیش از 300000 هزار هتل درسراسر جهان را پشتیبانی می کند. همچنین در حال همکاری با بیش از 54 کشور و 26000 آزانس هواپیمایی در جهان است.

متخصصین فن آوری اطلاعات این شرکت با ارائه  خدمات آنلاین، سبب ایجاد ارتباطی سریع و یکپارچه بین تامین کنندگان و فروشندگان محصولات و خدمات گردشگری شده اند. یاتی سیستم آنلاین یکپارچه توزیع است، که محیطی امن برای مبادلات بین عوامل و تامین کنندگان محصولات سفر در سراسر جهان فراهم کرده است.

IATI  یاتی برای هتل ها

هتل ها را با آژانس های مسافرتی در سراسر جهان در سریع ترین زمان ممکن متصل می کند. مالکین هتل ها، با استفاده از ابزارهای نوآورانه سهم و قیمت، می توانند محصول و قیمت های خود را فورا کنترل کنند. همچنین از طریق این سیستم امکان ارسال پیشنهادات تخفیف فصلی برای مسافران قدیمی فراهم است.

IATI یاتی برای خطوط هوایی

سیستم یاتی ،دارای مجموعه ای از پروازهای پرطرفدار است که شامل پروازهای منظم، بلیط های اکونومی و پروازهای چارتر است. تمام ظرفیت ها و رزرو ها از طریق ارتباط مستقیم با خطوط هوایی صورت می گیرد. ایرلاین ها می توانند صندلی های خالی پروازهای خود را از طریق این سیستم برای فروش در اختیار آژانس های مسافرتی در سراسر جهان قرار دهند.

IATI یاتی برای عمده فروشان محصولات سفر

تمامی محصولات مرتبط با سفر را از طریق اتصال این سیتم به آژانسهای مسافرتی در تمام جهان قابل فروش است.

IATI یاتی برای تامین کنندگان محصولات مسافرتی دیگر

محدوده محصول IATI محدود به بلیط پرواز، هتل ها و خدمات ترانسفر مسافران نیست. خدمات مسافرتی، نظیر خدمات پشتیبانی ویزا، و گزینه های ترانسفر منطقه ای به زودی از طریق سیستم IATI در دسترس خواهد بود.

اگر شما به دنبال یک ارئه دهنده خدمات محصولات سفر نوآورانه هستید، IATI راه حل مناسب برای شما است. پلت فرم IATI حاوی تمامی محصولات و وسایل سفر است که یک آژانس خدمات مسافرتی باید به مشتریان خود ارائه دهد.

یاتی

 

 

فهرست مطالب