کانکتوتا

کانکتوتا چیست و چه فعالیتی انجام می‌دهد؟

حتما به عنوان مدیر آژانس مسافرتی به موضوع‌هایی مانند قدرت روزافزون اینترنت و آنلاین کردن ارتباط‌های خود فکر کرده‌اید. بسیاری از کسب و کار‌ها با ورود به دنیای دیجیتال توانسته‌اند ارتباط‌های خود را سریع‌تر و بهینه‌تر از همیشه کنند. ما در کانکتوتا زیرساختی را برای شما فراهم کرده‌ایم که آژانس مسافرتی خود را با سرعت و باکیفیت بالا در همه زمینه‌هایی که نیاز دارید، آنلاین کنید یا با قدرت بیشتر در این زمینه فعالیت انجام دهید. در ادامه درباره سرویس و خدمات کانکتوتا با جزییات صحبت خواهیم کرد.حتما به عنوان مدیر آژانس مسافرتی به موضوع‌هایی مانند قدرت روزافزون اینترنت و آنلاین کردن ارتباط‌های خود فکر کرده‌اید. بسیاری از کسب و کار‌ها با ورود به دنیای دیجیتال توانسته‌اند ارتباط‌های خود را سریع‌تر و بهینه‌تر از همیشه کنند. ما در کانکتوتا زیرساختی را برای شما فراهم کرده‌ایم که آژانس مسافرتی خود را با سرعت و باکیفیت بالا در همه زمینه‌هایی که نیاز دارید، آنلاین کنید یا با قدرت بیشتر در این زمینه فعالیت انجام دهید. در ادامه درباره سرویس و خدمات کانکتوتا با جزییات صحبت خواهیم کرد.

کانکتوتا (ConnectOTA)، یک زیرساخت و سیستم مبتنی بر وب برای پوشش انواع نیاز‌های آنلاین آژانس‌های مسافرتی است. در واقع کانکتوتا آمده تا سایت شما را به تعدادی نامحدود وب‌سرویس پرواز، هتل و خدمات سفر متصل کند و در کنار پروازهای چارتر و هتل‌های گارانتی امکان مدیریت و فروش آنلاین همه آنها را میسر کند و در باقی زمینه‌های دیجیتال مانند طراحی وب‌سایت و تبلیغات به شما کمک کند.

در دنیا تاکنون پلتفرم‌های زیادی به وجود آمده‌اند که تحولی در فرآیند‌های رایج و سنتی موجود ایجاد کرده‌اند. در صنعت پرواز و هتل‌داری سرویس‌های زیادی موجودند که به مردم کمک کرده‌اند بلیط‌های پرواز، هتل‌ها یا تور‌های خود را به صورت آنلاین و راحت رزرو کنند. در عرصه آنلاین، استفاده از زیرساخت‌های وب و اپلیکیشن‌های موبایل، باعث حداکثر شدن ظرفیت فروش آژانس‌های مسافرتی شده است و هر آژانسی که بتواند سرویس و خدمات بیشتر و بهتری در زمینه آنلاین عرضه کند در این عرصه حرفی برای گفتن خواهد داشت.

چرا از کانکتوتا استفاده کنیم؟

کانکتوتا مهمترین مزیت اصلی خود را جامع بودن در سرویس‌های آنلاین مسافرتی می‌داند. با توجه به شناختی که از شرایط بازار و نیاز‌های خاص آژانس‌های مسافرتی داریم، خدمات آنلاین در قالب SaaS به شما ارائه می‌شود که در ادامه لیستی از این موارد را توضیح می‌دهیم:

کانکتوتا

اتصال وب سرویس های پرواز، هتل و خدمات سفر

آژانس می‌تواند از طریق فروش پروازهای چارتری و هتل‌های گارانتی سود خوبی داشته باشد اما این سود همیشه با ریسک بالایی همراه است. اما در حال حاضر به لطف وب‌سرویس‌های مختلف پرواز، هتل و خدمات سفر، یک آژانس می‌تواند طیف وسیعی از خدمات سفر را از فروش بلیط‌های پروازی تا رزرو هتل‌های سراسر جهان ارائه کند و از سود بدون ریسک آن بهره مند شود. کانکتوتا، تمام زیرساخت‌های مورد نیاز برای وصل شدن به وب‌سرویس‌های مرتبط با سفر را در بستر وب فراهم می‌کند تا آژانس‌های مسافرتی به صورت مستقیم خدمات سفر را از سرتاسر جهان به مشتریان خود به صورت آنلاین ارائه نمایند. برخی از وب‌سرویس‌هایی که تا کنون در سیستم کانکتوتا پیاده‌سازی شده در ادامه اشاره شده است:

 • وب سرویس Amadeus (آمادئوس)
 • وب سرویس SITA (ایران ایر)
 • وب سرویس Sabre
 • وب سرویس ماهان
 • وب سرویس معراج
 • وب سرویس پرواز AITI (یاتی)
 • وب سرویس پرواز پرتو
 • وب سرویس پروازهای داخلی فرانگر
 • وب سرویس پروازهای داخلی چارتر ۷۲۴
 • وب سرویس پروازهای TOR (Destinia)
 • وب سرویس هتل TOR (Destinia)
 • وب سرویس هتل DreamDays
 • وب سرویس هتل Sun&Sands
 • وب سرویس هتل RoomsXML
 • وب سرویس هتل gta”
 • و موارد بیشتر

فروش آنلاین پرواز‌های چارتر و هتل‌های گارانتی

برای فروش پرواز‌های چارتر، هتل‌های گارانتی و خدمات سفر دغدغه‌های زیادی در شیوه سنتی وجود دارد. ماهیت آفلاین بودن فروش، مشکلات زیادی را برای آژانس‌های مسافرتی ایجاد می‌کند و اجازه نمی‌دهد ظرفیت‌های پرواز و هتل خود را به خوبی مدیریت کنند و در فروش به سود خوبی برسند. کانکتوتا با آنلاین کردن ظرفیت‌های چارتری و گارانتی، مدیریت و فروش آنلاین آنها را به عهده می‌گیرد تا آژانس‌های مسافرتی یک‌بار و برای همیشه از دست مشکلات فروش سنتی خلاص شوند.

 •  فروش پرواز‌های چارتر، هتل‌های گارانتی و خدمات سفر از طریق پلتفرم و سایت‌های مختلف
 • مدیریت آنلاین ظرفیت‌های فروش براساس سیاست‌های B2B و B2C
 • مدیریت آنلاین قیمت پرواز، هتل و خدمات سفر بر اساس عرضه و تقاضا

هواپیما, ایرلاین

مدیریت فروش آنلاین با امکانات و گزارش‌های متنوع

یکی از نقاط قوت اصلی کانکتوتا در امکانات مدیریتی و گزارش‌دهی متنوعی است که می‌تواند برای سرویس شما ایجاد کند. در حال حاضر در چند بخش مشخص به مدیریت کردن نیاز دارید:

مدیریت وب سرویس‌ها

از آنجایی که اکثر وب‌سرویس‌های مطرح داخلی و خارجی از قبل در کانکتوتا پیاده سازی شده، آژانس تنها با انتخاب وب‌سرویس مورد نظر از لیست وب‌سرویس‌ها و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، در کسری از ثانیه وب‌سرویس جدید را به لیست وب‌سرویس‌های فعال خود اضافه می‌کند. همچنین این امکان وجود دارد که شرایط قیمتی هر وب‌سرویس به صورت جداگانه برای فروش آنلاین تعیین گردد.

مدیریت ظرفیت‌های چارتر

آژانس‌های مسافرتی می‌توانند پروازهای چارتر، هتل‌های گارانتی و خدمات سفری که خودشان مستقیم در بازار عرضه می‌شود را در سیستم کانکتوتا تعریف کنند و با تعیین شرایط و سیاست‌های قیمتی، آنها را در کنار سایر محصولات آنلاین خود به فروش برسانند. آژانس¬های مسافرتی علاوه بر استفاده از ظرفیت‌های فروش B2C و B2B، می¬توانند از ظرفیت شبکه فروش آژانس‌های آنلاین کانکتوتا برای فروش بیشتر محصولات مستقیم چارتری و گارانتی خود استفاده کنند.

مدیریت کانال‌های فروش

آژانس‌های مسافرتی می‌توانند از یک طرف دسترسی رزرو و خرید آنلاین مورد نیاز هر کاربر داخلی آژانس و یا آژانس همکار را بر اساس شرایط قیمتی و اعتباری دلخواه روی پنل کانکتوتا فراهم کنند و از طرف دیگر تمام وب‌سرویس¬ها و خدمات مستقیم خود را به صورت یک وب‌سرویس یکپارچه به سایت‌ها و سرویس¬های مختلف فروش متصل کنند. مهمترین نکته در این قسمت ارتباط آژانس¬ها در داخل شبکه فروش کانکتوتا است که باعث می‌شود خرید و فروش محصولات آنلاین بین آژانس¬ها به راحتی امکان پذیر شود.

مدیریت قرارداد‌های فروشمدیریت قرارداد فروش مسافران و آژانس‌های همکار با پشتیبانی از پرداخت آنلاین و اعتباری، باعث می‌شود آژانس بتواند به سادگی فرآیندهای مرتبط با هر قرارداد را پیگیری کند. در هر قرارداد کانکتوتا، مشخصات کامل مسافران و خرید آن‌ها به صورت تفکیک شده در سیستم قابل دسترس است و در این بین امکان یادداشت¬گذاری و آپلود فایل¬های مرتبط با هر قرارداد، ارتباط بین آژانس-ها را تسهیل می‌کند. همچنین آژانس خریدار با تسویه آنلاین یا اعتباری هر قرارداد، امکان دریافت مدارک سفر را پیدا خواهد کرد.

مدیریت مشتریان B2B

در کانکتوتا برای هر کاربر سیستم می‌توان شرایط قیمتی و اعتباری دلخواهی تعیین کرد، به این معنی که در فرآیند رزرو، قیمت¬ها با چه کمیسیون یا افزایش قیمتی به کاربر نشان داده شود و آیا کاربر هنگام رزرو می‌بایست نقدی رزرو را انجام دهد یا می¬تواند بر اساس اعتبار تعریف شده رزرو را قطعی کند. در حالت اعتباری این امکان وجود دارد تا آژانس¬های مسافرتی، اعتبار نقدی مشخصی را هم برای تحویل مدارک سفر مشخص کنند. از همه مهم‌تر برای هر کاربر سیستم کانکتوتا می‌توان سطوح دسترسی مشخصی تعیین کرد.

گزارشات مدیریتی فروش

گزارش‌های کانکتوتا به مدیران آژانس‌های مسافرتی کمک می‌کند تا تصمیم‌های مدیریتی درستی اتخاذ کنند. از مهم‌ترین گزارش‌های موجود در سیستم، وضعیت فروش مسیر‌های مختلف، محصولات مختلف و شرایط مالی قراردادها است. گزارش‌های مرتبط با ظرفیت‌های چارتر، وضعیت ظرفیت‌های فروش رفته و خالی را مشخص می¬کند تا بر اساس آن بتوان شرایط قیمتی را بروزرسانی کرد. گزارش‌های مرتبط با کاربران هم وضعیت عملکرد کاربران داخلی آژانس و آژانس‌های همکار را به صورت نموداری مشخص می‌کند.

کانکتوتا

خدمات دیجیتال کانکتوتا

کانکتوتا علاوه براینکه زیرساخت‌های مورد نیاز آژانس‌های مسافرتی برای فروش آنلاین را فراهم کرده، می‌تواند طیف گسترده‌ای از خدمات دیجیتال را نیز به شما ارائه کند. یکی از مهم‌ترین خدماتی که می‌توانید از کانکتوتا دریافت کنید، طراحی وب‌سایت برای آژانس‌ مسافرتی است که بر اساس آخرین فناوری‌های روز دنیا توسعه پیدا کرده و متناسب با نیاز شما می‌تواند سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS)، تعریف و فروش آنلاین پکیج‌ تورها و امکانات موجود در وبلاگ را برای سایت شما به ارمغان بیاورد. وب‌سایت‌های طراحی شده برای آژانس شما از همان ابتدا به هسته اصلی کانکتوتا متصل شده و امکان خرید آنلاین پرواز و هتل‌ها را از طریق درگاه بانکی متعلق به شما را فراهم می‌کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کانکتوتا رهایی از محدودیت‌های وایت لیبل (WhiteLable) و iFrame‌های مختلف است که یکپارچگی را از سایت شما می‌گیرد، در حالی که در سایت‌های متصل به کانکتوتا به صورت یکپارچه و بدون هیچ‌گونه محدودیت مطابق با سلیقه و نیاز شما پیاده‌سازی می‌شود.

از جمله امکانات طراحی وب‌سایت توسط کانکتوتا می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • قابلیت شخصی‌سازی بر اساس سلیقه و برند آژانس شما
 • طراحی مدرن و کاملا واکنش‌گرا  (Fully Responsive)
 • طراحی شده بر اساس آخرین استانداردهای SEO
 • تعریف و فروش آنلاین پکیج‌ تورها
 • امکان مرتب سازی نتایج و فیلترهای کاربردی
 • امکان مشاهده نتایج جستجوی روزهای قبل و بعد
 • استفاده از امکانات مختلف وبلاگ

دیجیتال مارکتینگ

کانکتوتا، راهکار جامع آژانس مسافرتی شما

با معرفی جنبه‌های مختلف کانکتوتا، اکنون می‌توانیم مدعی باشیم که در زمینه آنلاین تمام نیاز‌های یک آژانس مسافرتی را پوشش می‌دهیم.

از اتصال به وب‌سرویس‌های داخلی و خارجی تا تحول در شیوه سنتی مدیریت آژانس‌ها، کانال‌های فروش و قیمت‌گذاری‌ها و امکان دریافت انواع خدمات آنلاین از کانکتوتا می‌توانید با خیال راحت ظرفیت‌های فروش خود را توسعه دهید و کاملا بر آن‌ مسلط شوید. در نهایت مروری بر ویژگی‌های هسته اصلی کانکتوتا خواهیم داشت:

 • اتصال وب‌سرویس‌های پرواز، هتل و خدمات سفر به سایت‌های مختلف
 • فروش آنلاین پروازهای چارتر و هتل‌های گارانتی در سایت‌های مختلف
 • تعریف و فروش آنلاین پکیج‌های مسافرتی با طراحی گرافیکی
 • امکان تعریف آفرهای ویژه تور، پرواز و هتل ویژه مشتریان
 • استفاده از درگاه پرداخت دلخواه در فرآیند رزرو آنلاین
 • طراحی شده بر اساس اصول SEO و استاندارهای روز دنیا
 • امکانات مورد نیاز وبلاگ و اتصال مطالب به محصولات مرتبط
 • پنل کاربری مسافران با امکان مشاهده قرارداد‌ها

فهرست مطالب