کانکتوتا

فروش آنلاین پرواز، هتل و خدمات سفر در کانکتوتا

فروش آنلاین و بیشتر در همه کسب و کار‌ها یکی از عوامل قوی و پیشبرنده پیشرفت و فعالیت آن‌ها است. نه تنها در آژانس‌های مسافرتی، بلکه در تمام کسب و کار‌هایی که ساخته شده یا می‌شوند یکی از اهداف مهم، دستیبابی به فروش بیشتر و بهتر است.

وب سرویس پرواز

مسلما برای دستیبانی به فروش قوی، ساز و کار‌های زیادی در روند پیشرفت یک شرکت وجود دارند. از استراتژی و برنامه‌ریزی گرفته تا نحوه اجرا و پیشبرد و توسعه شرکت همه عوامل مهمی برای دستیبابی به روند فروش مستمر و روزافزون هستند. اما کانکتوتا در کدام بخش می‌تواند به آژانس‌های مسافرتی کمک برساند؟

در این روز‌ها همانطور که اکنون بسیاری از ما می‌دانیم، کاربران یا به تعبیر دیگر مشتریان بالقوه زیادی برای آژانس‌ مسافرتی در فضای آنلاین حضور دارند. شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌های موبایل، موتور‌های جستجو و ایمیل از جمله محل‌های عمده‌ای است که می‌توانید به تعداد زیادی از مخاطبین خود دسترسی پیدا کنید.

شبکه قوی فروش آنلاین کانکتوتا

شبکه فروش آنلاین

«کانکتوتا یک زیرساخت آنلاین و یک سیستم مبتنی بر وب است که می‌تواند تمام نیاز‌های آنلاین یک آژانس مسافرتی را برآورده کند.» اگر به جمله قبل بیشتر دقت کنید، ما با زیرساخت خود می‌خواهیم و می‌توانیم حضور آژانس مسافرتی شما را در انواع محل‌های حضور کاربران‌تان امکان‌پذیر کنیم، اما این اتفاق به چه دلیل و هدفی انجام می‌گیرد؟ مسلما فروش بیشتر.

فروش آنلاین در آژانس‌های مسافرتی پدیده نوظهوری نیست و مدت زیادی است که در کشور‌های مختلف جهان به صورت جدی در حال فعالیت است. اما در ایران هنوز بسیاری از آژانس‌ها خود را با این روند هماهنگ نکرده‌اند یا اینکه نتوانسته‌اند به وب‌سرویس‌های مهم متصل شوند و خدمات خود را بهبود یا توسعه دهند.

یک آژانس مسافرتی برای آنکه بتواند به یک آژانس کاملا آنلاین (OTA) تبدیل شود بر اساس شرایط و اهداف خود به امکانات مختلفی نیاز دارد. اما در حال حاضر اکثر سیستم‌های موجود در بازار بخش کوچکی از این امکانات را بر آورده می‌کنند یا بیشتر به پیاده‌سازی وب‌سرویس‌های سفر پرداخته‌اند یا به فروش پروازهای چارتر و هتل‌های گارانتی، آن هم با امکانات مدیریتی محدود و عدم پشتیبانی کامل از استاندارد OpenTravel. اگر هم طیف بیشتری از خدمات را پشتیبانی کنند هزینه راه اندازی این سیستم‌ها بسیار بالا است.

در پنل مدیریتی آنلاین کانکتوتا (ConnectOTA) تمام امکانات مورد نیاز برای فروش آنلاین محصولات و وب‌سرویس‌های سفر به صورت یکپارچه پیاده سازی شده تا آژانس‌های مسافرتی بتوانند بر اساس نیاز و سیاست‌های خود از تمام ظرفیت کانال‌های فروش B2C و B2B برای افزایش فروش آنلاین استفاده کنند. از طرفی اتصال به شبکه فروش آژانس‌های آنلاین کانکتوتا می‌تواند ظرفیت فروش آژانس‌های مسافرتی را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

آژانس‌های مسافرتی در کانکتوتا می‌توانند به تعداد نامحدود وب‌سرویس پرواز، هتل و خدمات سفر را به سرویس‌های آنلاین خود اضافه کنند. از آنجایی که اکثر وب‌سرویس‌های مطرح داخلی و خارجی از قبل در کانکتوتا پیاده سازی شده، آژانس تنها با انتخاب وب‌سرویس مورد نظر از لیست وب‌سرویس‌ها و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، در کسری از ثانیه وب‌سرویس جدید را به لیست وب‌سرویس‌های فعال خود اضافه می‌کند. همچنین این امکان وجود دارد که شرایط قیمتی هر وب‌سرویس به طور جداگانه برای فروش آنلاین تعیین گردد.

راه حل کانکتوتا برای فروش بیشتر

فروش آنلاین

در کانکتوتا می‌توانید انواع پرواز‌های چارتر، هتل‌های گارانتی و خدمات سفر را تعریف کنید و ظرفیت‌ها و قیمت آن‌ها را به صورت کاملا آنلاین مدیریت کنید و به صورت مستقیم به فروش برسانید. زیرساخت کانکتوتا در واقع پله پرشی برای آژانس‌های مسافرتی در دستیبانی به فروش بیشتر است.

آژانس‌های مسافرتی می‌توانند از یک طرف دسترسی رزرو و خرید آنلاین مورد نیاز هر کاربر داخلی آژانس یا آژانس همکار را بر اساس شرایط قیمتی و اعتباری دلخواه روی پنل کانکتوتا فراهم کنند و از طرف دیگر تمام وب‌سرویس‌ها و خدمات مستقیم خود را به صورت یک وب‌سرویس یکپارچه به سایت‌ها و سرویس‌های مختلف فروش متصل نمایند.

مهمترین نکته در این قسمت ارتباط آژانس‌ها در داخل شبکه فروش کانکتوتا است که باعث می‌شود خرید و فروش محصولات آنلاین بین آژانس‌ها به راحتی امکان پذیر شود.

فهرست مطالب