کانکتوتا

وب سرویس کانکتوتا

با وجود پيشرفتهاي اخيردر فن آوری ها و تکنولوژی های جدید و توسعه زیرساخت های اینترنت و موبایل، تقاضای روز افزون برای دسترسی به سیستم های اطلاعات گردشگری برای هماهنگی وارائه خدمات بهتر افزایش یافته است. اگرچه، منابع ارائه خدمات و اطلاعات گردشگری متفاوتی نیز مانند آژانس های هواپیمایی، شرکت های رزرواسیون هتل، تور اپراتور ها و …  وجود دارد. اما گهگاه عدم دسترسی به آنها در حین سفر یا سفرهای طولانی، و عدم امکان ارتباط  میتواند مانع استفاده موثراز آنها  بشود. فن آوری های در حال ظهور، و سیستم های چندگانه اطلاعاتی (MIS) در حال سازماندهی منابع اطلاعاتی هستند تا کاربران بسیاری بتوانند در سراسر جهان، با استفاده از اینترنت و تلفن های همراه ، به سرعت و آسانی به منابع اطلاعاتی مورد نظر دسترسی داشته باشند.

وب سرویس

امروزه با توسعه نرم افزارهای مختلف در حوزه گردشگری ، ارائه خدمات فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل وخدمات تور به صورت گسترده تری انجام می پذیرد. به همین جهت ایجاد بستر نرم افزاری مناسبی با کاربری آسان، برای فروش آنلاین به امری ضروری برای شرکت ها تبدیل شده است.

کانکتوتا  از طریق ایجاد وب سرویس، در واقع بستری را فراهم کرده که آژانس‌های هواپیمایی و یا شرکت های ارائه دهنده خدمات گردشگری که  مایل به فروش آنلاین بلیط، هتل و یا خدمات خود هستند بتوانند این خدمات را در وب‌سایت خودشان داشته باشند. در نتیجه، از طریق آن به سیستم فروش آنلاین مجهز شوند.

وب سرویس

وب سرویس پرواز کانکتوتا

از طریق این  وب سرویس، ارائه خدمات فروش بلیط هواپیما،  امکان فروش کلیه پروازهای چارتری و سیستمی (بسته به نوع وب سرویس) بر روی سایت شرکت شما فراهم می شود. همچنین امکان فروش پرواز‌های چارتری و سیستمی ایرلاین های خارجی نیز از طریق این وب سرویس، نیز وجود دارد.

 

وب سرویس هتل کانکتوتا

این وب سرویس این امکان را به شما می دهد که سامانه رزرواسیون هتل و اقامتگاه های داخلی و خارجی را بصورت آنلاین بر روی صفحه وب سایت خود داشته باشید.

 

وب سرویس خدمات سفر کانکتوتا

این وب سرویس، کلیه موارد و خدمات در ارتباط با سفر مانند ویزا،بیمه، تورهای آپشنال را پوشش می دهد. و امکان درخواست و فروش خدمات نامبرده رابصورت آنلاین میسر می سازد.در نهایت لازم به یادآوری است که کانکتوتا تمامی خدماتی که شما نیاز داشته باشید را در قالب یک وب سرویس ارائه خواهد داد.

کانکتوتا، در دنیای پیشرفته امروز با تکیه بر دو ویژگي سرعت و سهولت محصولی منحصربفرد فراهم آورده تا شما را جهت ارائه خدمات بهتر و مدیریت فروش آنلاین خدمات گردشگری و سفر یاری نماید.

وب سرویس

فهرست مطالب