کانکتوتا

وب سرویس WorldGDS

وب سرویس WorldGDS

شرکت بین المللیWorldGDS مستقردر کشور انگلستان، از سال 1998 شروع بکار کرده است و در حال حاضر با هزاران هتل و دفاتر مسافرتی در سراسر جهان در حال همکاری است.حرفه وب سرویس WorldGDS مرتبط با رزروهتل است و استراتژی کسب و کار آن بر اساس ارائه کمترین نرخ جهت ارائه خدمت بهتر است.

 سيستم توزيع جهانی GDS چیست

سيستم توزيع جهانی GDS یکی از مهمترین ابزار برای صنعت مسافرتی ومنبع اصلی رزرواسیون برای آژانس های مسافرتی آنلاین است. GDS اطلاعات گردشگری را از طیف گسترده ای از ارائه دهندگان خدمات جمع آوری و تثبیت می کند وبه مسافران اجازه می دهد در هر نقطه ای از جهان، صندلی های هواپیما، ، اتاق های هتل ، خودرو یا حتی کشتی های کروز را رزرو کنند. به این ترتیب، آژانس های مسافرتی مجبور نیستند به طور مستقیم با صدها شرکت هواپیمایی، هتل و سایر ارائه دهندگان خدمات سفری ارتباط برقرار کنند

تاریخچه GDS

اولین سیستم رزرو الکترونیکی، Reservisor Magnetronic درسال 1952 معرفی شد که شامل ذخیره موقت بر اساس درام مغناطیسی بود.  هواپیمایی آمریکایی و آی بی ام، اولین سیستم رزرو خودکار با نام saber را در سال 1959 راه اندازی کردند. که درواقع اولین سیستم پردازش داده های مدرن بود. سیبر برای نمایندگان در سراسر جهان در دسترس بود و توانایی آن برای نمایش موجودی صحیح بصورت آنلاین، فوق العاده بود.

انواع GDS

سيستم هاي توزيع جهانی GDS ها اکثرا بر5 نوع رزرواسیون تمرکز دارند

پرواز

هتل

اجاره خودرو

خطوط  کشتی رانی و کروزها

خطوط راه آهن

تنها چهار بازیکن اصلی GDS در بازاروجود دارد. . Amadeus, Galileo, Sabre, Worldspan آنها از طریق هر دو پلت فرم B2B و B2C موجودی جهانی خطوط هواپیمایی، هتل ها، اتومبیل ها و اتوبوس ها در دسترس قرار می دهند.

سیستم توزیع جهانی وضعیت موجودی را در زمان واقعی به روز می کند. به این ترتیب، مدیران می توانند تغییر نرخ را مشاهده کنند و پیشنهاد ویژه ای را ارائه دهند. همچنین نمایندگان می توانند تمام تغییرات را بلافاصله مشاهده کنند و قادر به ارائه به روز رسانی های جدید و ارائه خدمات به مشتریان بدون وقفه باشند.

به عنوان یک آژانس مسافرتی یا هر کسب و کار مسافرتی دیگر، می توانید یکی از API های GDS یا بیشتر را برای براورده کردن نیازهای بازار هدف خود استفاده کنید. با این حال، اگر مدل کسب و کار شما بر اساس، دریافت نرخ کمتر است، با استفاده از GDS تنها ، می توانید بدون استفاده از خطوط هوایی به طور مستقیم نیازهای خود را براورده سازید. برای مثال، Amadeus ادعا می کند که 95 درصد از صندلی های هوائی برنامه ریزی شده جهانی را پوشش دهد.

GDS ممکن نیز است مانند سایر سیستم های مبتنی بر تکنولوژی / نرم افزاردر آِینده تکامل یابد.

شرکت کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس WorldGDS بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو هتل در سراسر دنیا را برای مشتریان شما فراهم می کند.

 

GDS

فهرست مطالب