کانکتوتا

وب سرویس Travel fusion

وب سرویس Travel fusion

وب سرویس Travel fusion یکی از شرکت های پیشگام در ارائه راهکارهای فروش آنلاین در جهان است. این شرکت با راه اندازی بزرگترین، کانال توزیع مستقیم و پلتفرم پرداخت آنلاین، مستقیما صدها تامین کننده خدمات مسافرتی را به آزانسهای مسافرتی آنلاین متصل می کند.

همچنین Travel fusion نقش کلیدی در IATA NDC دارد که هدف اصلی آن، کمک به خطوط هوایی برای یافتن راه کارهای مفید تر برای توزیع و فروش درسراسر جهان است.

درباره Travel fusion

Travel fusion در سال 2000 باتوجه به این رویکرد که چگونه، اینترنت چشم انداز توزیع سفر را دگرگون خواهد کرد تاسیس شد. مقر اصلی این شرکت در لندن است اما دفتر بزرگی در شهر شانگهای چین دارد. این شرکت پیشرو در مدل توزیع مستقیم Direct Connect است که تامین کنندگان را قادر می سازد به طور مستقیم با آژانس های مسافرتی آنلاین، اپراتورهای تور و شرکت گردشگری ارتباط برقرار کنند.

متخصصین این شرکت همواره با تدابیر به جا و به موقع، سازگاری سریع با تغییرات صنعت گردشگری را پیش بینی و مدیریت می کنند که شامل پشتیبانی  کامل از سرویس های جانبی نیز می شود.  در حال حاضر این شرکت در رابطه با ارائه خدمات سفر بصورت رزرو پرواز، هتل و خطوط ریلی فعالیت می کند.وب سرویس TRAVELFUSION

مزیت رقابتی

تغییرات تکنولوژیکی لازم مطابق با تغییرات روز همراه با توانایی انعطاف پذیری سیستم و هسته اصلی این شرکت، به طور خودکار پردازش تجمیع محتوا و اطلاعات را در لحظه امکان پذیر می کند تا دسترسی به اطلاعات سفر بی شماری را بلافاصله فراهم کند.

API XML Travel fusion به شرکای مجاز، اجازه می دهد که بصورت مستقیم و آسان به اطلاعات بیش از 150 خطوط هوایی ارزان قیمت و برنامه ریزی شده در سراسر جهان دسترسی یابند.

این سیستم نوآورانه با در دسترس بودن در زمان واقعی و فرایندهای رزرو کاملا اتوماتیک، که به طور مداوم به روز می شود و توسط تیم فنی پشتیبانی می شود، اجازه انتخاب، کنترل و مبادله آسان محصولات سفر را برای مشتریان فراهم می سازد.

در واقع مشتریان این سیستم، آژانس های مسافرتی آنلاین، برگزار کنندگان تورهای مسافرتی، شرکت های خدمات رزرواسیون آنلاین، اپلیکیشن ها و برنامه سازهای رزرو آنلاین خدمات سفر هستند.

همکاران و مشتریان Travel fusion

Travel fusion با طیف مختلفی از آژانس های مسافرتی بین المللی و تامین کنندگان از سراسر جهان همکاری کند. برخی از شرکای برجسته آنها عبارتند از: Amadeus  – Concur- Logitravel- Bravofly- Egencia- ComBTAS- Sabre Corporation- ATRIIS- KDS- TravelpoolEurope- i:FAO

در کانکتوتا می توانیداز خدمات وب سرویس تراول فیوژن، برای رزرو رزرو پرواز های مختلف بر روی سایت خود بهره مند شوید.

وب سرویس TRAVELFUSION

فهرست مطالب