کانکتوتا

وب سرویس GTA

وب سرویس GTA

وب سرویس GTA یک برند پیشرو در ارائه خدمات و محصولات گردشگری و مسافرتی است. همکاری با مجموعه عظیمی متشکل از ده ها هزار گزینه اقامت، راهنمایان سفر، گشت های شهری، بلیط ها مراکز دیدنی و رستوران ها و …. در بیش از 185 کشور جهان در لیست خدمات این وب سرویس دیده می شود.

این وب سرویس با ایجاد ارتباط بین ، عمده فروشان و خرده فروشان محصولات سفر در سراسر جهان، مجموعه گسترده ای از خدمات گردشگری را ایجاد کرده است که به مشتریانی از 190 کشور جهان عرضه می گردد. وب سرویس GTA با ارائه بهترین خدمات ، منجر به بیش از 21000 رزروبه صورت الکترونیکی در روز از میان 25 میلیون اتاق موجود به 25 زبان دنیا شده است. به گفته خودشان با هزاران نفر که در سراسر دنیا مشغول به همکاری با ایشان هستند، آنها بزرگترین شبکه ها سفر در این سیاره را دارند.

مزایای استفاده از وب سرویس GTA

در واقع راهی ساده تر و کارا تر از اتصال به یک شبکه گسترده از خدمات متنوع و رزرو آنلاین برای تامین نیاز دقیق مشتریان وجود ندارد. وب سرویس GTA  مجموعه گسترده ومتنوعی از ارتباطات را بر اساس مدل کسب و کار شما ارائه می دهد بطوریکه شما تنها نیاز به اتصال به یک منبع و سیستم رزرواسیون داشته باشید.

بیش از 45 هزار محصول گردشگری که توسط بیش از 185 کشور ارائه شده و به مخاطبانی از 25 زبان دنیا متصل شده است و راه کارهای ارتباطی که هر روز بیشتر می شود، از مزایای GTA است. در واقع هیچ شرکت دیگری در دنیا چنین طیف متنوعی از محصولات با گستره جهانی را ارائه نمی دهد.

وب سرویس GTAGTA API

GTA API آژانس های مسافرتی آنلاین و تامین کنندگان سفر را به منبع عظیمی از اطلاعات اقامتی در سراسر جهان متصل می کند. از همین رو کانکتوتا با پیاده سازی GTA API برروی سایت شرکت شما، امکان رزرواسیون سریع، بدون استفاده از راههای سنتی و قدیمی را برای شما فراهم می کند.

ماژول هایی که در حال حاضر از طریق  GTA API در دسترس هستند عبارتند از:

هتل ها- آپارتمان ها- گشت های شهری (بصورت منظم و برنامه ریزی شده و یا سفارشی)- ترانسفر مسافرین ( بصورت خصوصی یا گروهی)

در نهایت باید گفت، GTA دارای یک سیستم کاربر پسند و سریع و آسان استفاده است. امکاان انتخاب از میان هزاران هتل، تورهای شهری و …. در کنار قیمت رقابتی ، شما را مطمئن می سازد که هیچ تامین کننده دیگری با چنین لیست کاملی نخواهید یافت.

در کانکتوتا می توانیداز خدمات وب سرویس GTAبرای رزرو پرواز های مختلف بر روی سایت خود بهره مند شوید.

فهرست مطالب