کانکتوتا

وب سرویس گابریل

وب سرویس گابریل  GABRIEL SITA

دسترسی آسان خطوط هوایی به بازارهای جهانی با استفاده از وب سرویس گابریل  GABRIEL SITA

دسترسی آسان به اینترنت و همکاری با بیش از 140 خط هوایی GABRIEL SITA را به یکی از بزرگترین سیستم های رزرو مسافری در جهان تبدیل کرده است. سیستم اطلاعاتی قوی وب سرویس گابریل در کنارخدمات موثر و پشتیبانی مشتریان با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز، ازمزایای این سیستم رزواسیون و مدیریت جهانی است.

وب سرویس گابریل ، بزرگترین GDS یا سیستم توزیع جهانی اروپایی

SITA برنامه های خود را که توسط 160 گیرنده کوچکتر استفاده می شود بر روی پلت فرم Unisys Aircore مبتنی بر وب، طراحی کرده است. بریان ویلسون، معاون ارشد سرویس های برنامه های کاربردی در SITA معتقد است: “خطوط هوایی در زمانی که تکنولوژی های 1960 را استفاده می کردند، مدام در حال تغییر بودند. گابریل نیز ابتدا بر اساس سیستم های Unysis که از دهه 1970 آغاز شده بود کار می کرد ،اما با گذشت سالها و همگام با تکنولوژی، تغییرات رو به رشدو وفزاینده ای در سالهای اخیر داشته است. به اعتقاد او گابریل 80 میلیون مسافر را در سال اداره می کنه،پس در نتیجه باید راه را برای ارائه خدمات بهتر و سریع ترهموار کرد.

تکنولوژی وب سرویس گابریل UTS NET

سیستم رزرواسیون SITA Gabriel (Hostri Gabriel).با استفاده از تکنولوژی UTS NET ™ دسترسی دفاترفروش بلیط هوایی و آژانس های مسافرتی با سرعت بالا به اطلاعات فروش و رزرو محصولات سفر را میسر می سازد. تکنولوژی UTS NET شامل: نرم افزار سرور UTS NET و نرم افزار شبیه ساز ترمینال دسترسی UTS برای – سیستم رزرو Gabriel  است. هر کاربر GABRIEL می تواند با استفاده از هر سرور UTS NET و نرم افزار سرویس گیرنده براحتی به سیستم رزرواسیون متصل شود.

در واقع نرم افزار UTS دسترسی به سیستم های رزرو کننده SITA-GABRIEL را برای فروشندگان حرفه ای خدمات مسافرتی در هر گوشه از دنیا، با استفاده از یک پروتکل اینترنت TCP / IP فراهم می کند. این برنامه شبیه سازی ترمینال مبتنی بر PC (نرم افزار مشتری) برای آژانس های مسافرتی است. دسترسی UTS به طور خاص برای دسترسی امن به سیستم رزرو توسط UTS NET سرور طراحی گردیده است و از دستگاه های ویژه و پروتکل های مبتنی بر میزبان (به عنوان پرینتر های بلیط) پشتیبانی می کند.

ویژگی های سیستم گابریل:

متصل بودن به سیستم توزیع جهانی

اتصال به سیستم کنترل انتخاب صندلی

برنامه زمانی ثبت شده و دسترسی به همه اطلاعات موجود ایرلاین ها

کانکتوتا، با پیاده سازی وب سرویس گابریل بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی را برای مسافرین شما فراهم خواهد کرد.

فهرست مطالب