کانکتوتا

وب سرویس کاسپین

وب سرویس کاسپین

وب سرویس های بلیط هواپیما بصورت رابط هایی هستند که اجازه دسترسی مستقیم به داده ها و اطلاعات سیستم های رزرو پرواز را برای مسافرین و کاربران ایجاد می کنند. مزایای استفاده از این سیستم ها تنها به رزرواسیون آنلاین محدود نمی شود و در مقاله های  قبلی به تفصیل در مورد آنها صحبت شده است. یکی دیگر از وب سرویس های پرواز داخلی ، وب سرویس کاسپین است. در ادامه با این شرکت هواپیمایی آشنا خواهیم شد.

شرکت هواپیمای کاسپین

این شرکت هواپیمایی خصوصی در سال 1372 در تهران تاسیس گردید و دفتر مرکزی آن در فرودگاه مهرآباد تهران قرار دارد. در ابتدای شروع فعالیت، این شرکت تنها مالکیت 4فروند هواپیما یاک 42 را در اختیار داشت اما با گذشت زمان ، اقدام به تجهیز و افزایش ناوگان هوایی خود کرد. در حال حاضرناوگان هوایی این ایرلاین، تعداد 10 فروند هواپیما در اختیار دارد.

پروازهای این شرکت در اوایل شروع به کار، توسط هواپیما های توپولوف انجام می گرفت، اما بعد از اعلام ممنوعیت استفاده از این نوع هواپیما در کشور، این شرکت اقدام به خرید هواپیمای بوئینگ کرد.

پرواز های این شرکت امروزه از طریق 5 فروند هواپیما بوئینگ انجام می گیرد. بیش از 300 پرواز به مقاصد داخلی و 20 مقصد خارجی بصورت هفتگی توسط این شرکت در حال انجام است.

مسیرهای پروازی کاسپین

این شرکت بصورت روزانه ، پروازهایی به مقاصد داخل کشور و خارج کشور را در برنامه پروازی خود دارد. پروازهای این شرکت از تهران به مقاصد داخلی شامل، مشهد، تبریز،اهواز، چابهار،قشم،شیراز،کرمانشاه، دزفول و عسلویه انجام می شود. و مقاصد پروازهای خارجی این شرکت، استانبول،اسپارتا، ازمیر، دبی،اربیل، سلیمانیه، نجف و بغداد می باشد.

همچنین از مبدا شهر های دیگر نیز پروازهای به مقاصد داخلی و خارجی به شرح زیر انجام می شود.

از مبدا مشهد به مقاصد تهران- شیراز- اهواز- بغداد- نجف

کرمان به نجف

شیراز به ترکیه

از مبدا چابهار به مقاصد دبی و مسقط

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس کاسپین بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو پرواز های شرکت کاسپین را برای مسافرین شما بصورت مستقیم فراهم می کند.

وب سرویس کاسپین

 

فهرست مطالب