کانکتوتا

وب سرویس چارتر

وب سرویس چارتر

امروزه افزایش بهره وری آژانس های مسافرتی، تور اپراتورها و دفاترخدمات گردشگری درگرو سرعت بخشیدن به ارتباط با مشتریان است.در حال حاضرسه جنبه مهم در بازار سفر وجود دارد : رزرو سریع و راحت بلیط و هتل ها، اعتماد به پرداخت آنلاین و توانایی مقایسه گزینه های مختلف در دسترس . بخصوص در ایام تعطیلات که تقاضا برای سفر بسیار زیاد است و از سویی ارائه دهندگان خدمات سفر نیز در پی فروش محصولات چارتر خود هستند. وب سرویس چارتر، راه حل، کاهش دغدغه آژانسهای چارتر کننده برای فروش تضمین شده بلیط هواپیما، هتل و دیگر محصولاتشان است.

سیستم ها و برنامه های رزرو آنلاین و تغییر سیستم های فروش

کسب و کار مسافرت آنلاین روز به روز در حال رشد است.  براساس یک تحقیق، بیش از 50 درصد مسافران محصولات سفر خود را بصورت آنلاین خریداری و رزرو می کنند.  تخمین زده شده است که بازار آنلاین مسافرتی تا سال 2022 به 1091 میلیارد دلار برسد و ریت 11.1%CAGR (compound annual growth rate ،نرخ رشد ترکیبی سالیانه) در بازه زمانی2016-2022 پیش بینی می شود.

امروزه وب سایت و اپلیکیشن های تلفن همراه مخصوصا در بین کاربران حرفه ای و جوان،بیشتر از رسانه های سنتی ترجیح مسافرین برای انجام رزروهای مسافرتی هستند . یک گزارش تحقیق بازار نشان داده است که که حرفه ای ها در گروه سنی 22 تا 31 ساله سالانه 200 میلیارد دلار خرج می کنند. این گروه ها با استفاده گسترده از تکنولوژی، صنعت گردشگری آنلاین را به شدت تغییر داده اند.

آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs) بازیگران اصلی این سیستم رزرواسیون  هستند. رشد سهم بازار آنلاین در کشورهای آسیا و اقیانوس آرام (چین، هند، ژاپن و دیگران)  از سطح جهانی بالاتر است. که این آمار و ارقام لزوم داشتن سرویس های آنلاین برای هر آژانس مسافرتی را تایید میکند.

نقش وب سرویس وب سرویس چارتر

در اینجا ما برخی از نکات را بررسی می کنیم که، چگونه وب سرویس ها ، کار آژانس های مسافرتی و مسافرین را ساده تر کرده است:

مسافران اکنون به راحتی قیمت پرواز، هتل ها، اتومبیل ها و غیره را مقایسه می کنند و سپس آنها را آنلاین رزرو می کنند. از طریق جستجوی آنلاین مسافران می توانند از پایین ترین قیمت ها و گزینه های جستجوی مختلف بهره ببرند و لذت رزرو خدمات بدون هیچ زحمتی را تجربه کنند.

پیاده سازی وب سرویس ها توسط کانکتوتا سبب کاهش هزینه های IT می شود و در عین حال کنترل همکاری در زمینه زنجیره تامین، فناوری اطلاعات، مالی و دیگر عملیات سفر را تسهیل می کند.

با کمک این نرم افزار، نماینده مسافرتی می تواند تمام عملیات خود را به صورت خودکار انجام دهد. همچنین ازبروز اشتباهاتی نظیر ورود اطلاعات غلط به سیستم توسط اپراتور آژانس مسافرتی، جلوگیری می کند، چرا که مسافر شخصا اقدام به وارد نمودن اطلاعات شخصی خود به سیستم می کند.

این نرم افزار به طور گسترده ای سبب بهبود توزیع محصولات مختلف سفر از طریق کانال های مختلف بدون هر گونه خطا و صرف وقت اضافی، می شوند. اکنون GDS ها و ارائه دهندگان خدمات مسافرتی به راحتی به مسافران متصل می شوند.و  موجودی در لحظه و آنلاین پروازها، هتل ها، اتومبیل ها و غیره فقط یک کلیک در دسترس است.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس چارتر بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو خدمات مسافرتی را برای مسافرینتان بصورت مستقیم فراهم کرده است.

فهرست مطالب