کانکتوتا

وب سرویس پرواز

وب سرویس پرواز

وب سرویس پرواز، امکان مشاهده و بررسی طیف گسترده ای از اطلاعات پرواز های مختلف در یک فرمت واحد استاندارد صنعت هواپیمایی را فراهم می کند. این سرویس مشتریان را قادر می سازد، تا با ردیابی وانتخاب پرواز مناسب در زمان واقعی، کنترل کاملی بر فرایند رزرو و خرید و صدور بلیط داشته باشند. همچنین در صورت نیاز همیشه طیف وسیعی از اطلاعات پروازی مانند، مبدا، مقصد، زمان توقف، زمان عزیمت هواپیما در دسترس است.

امروزه با تغییرات بنیادی در شیوه فروش و ارائه خدمات و همچنین تغییر رفتار مشتریان و مصرف کنندگان در صنعت گردشگری ، نیازبه همسو شدن با این تغییرات تبدیل به جزئی جدایی ناپذیر از صنعت گردشگری شده است. کلیه دست اندر کاران این صنعت از ایرلاین ها، مالکین هتل ها و اقامتگاه ها ، خطوط ریلی و دریایی و حتی شرکت های ارائه دهنده تورها و موسسات اجاره اتوموبیل در جستجوی راهی هستند که با اتصال به سیستمی جهانی،در بازار رقابت باقی بمانند.

وب سرویس ها بصورت یک بستر ارتباطی بین اجزای مختلف صنعت گردشگری، وظیفه هدایت و ارائه اطلاعات مطابق نیاز مشتری در لحظه را دارند. وب سرویس پرواز نیز امکان اتصال و تبادل داده هایی مانند ظرفیت پرواز، تاریخ، نرخ، کلاس و .. را بین دو سیستم نرم افزاری یا وب سایت فراهم می کند و به این ترتیب فروش آنلاین پرواز، را امکان پذیر می کند.

ویژگی های معمول یک  وب سرویس پروازوب سرویس پرواز

ردیابی پرواز های ایرلاین های متعدد

پشتیبانی به اشتراک گذاری کد ها

امکان انتخاب، رزرو و صدور بلیط هواپیما

فرمت و رابط استاندارد صنعت (SOAP / XML)

دسترسی به اطلاعات بروز و آنلاین پرواز های سراسر جهان

ارائه اطلاعات پرواز برروی وب سایت شرکت و ایجاد دسترسی برای رزرو پرواز توسسط خود مشتری

وب سرویس پرواز کانکتوتا

کانکتوتا به واسطه همکاری با تامین کنندگان معتبرمحصولات گردشگری ، توانایی این را دارد که با پیاده سازی وب سرویس پرواز بر روی سایت شرکت شما، بانک کاملی از پروازهای داخلی و خارجی را برای شما ایجاد نماید که شامل پروازهای چارتر و سیستمی (Schedule) می باشد. در نتیجه این اقدام منجر به افزایش فروش و ضمانت باقی ماندن دربازار رقابتی روز برای شما می گردد. پس همین امروز استفاده از خدمات وب سرویس کانکتوتا را آغاز کنید. کانکتوتا، متعهد به حمایت از مشتریان است و با ایجاد روابط قوی و بلند مدت، و ارائه راه حل های مناسب و تجربه وتحلیل های کارشناسی، همواره شما در جهت بهبود راهکارهای فروش آنلاین حمایت می کند.

در کانکتوتا می توانیداز خدمات وب سرویس پرواز، برای رزرو پرواز های مختلف بر روی سایت خود بهره مند شوید.

 

 

فهرست مطالب