کانکتوتا

وب سرویس پروازهای چارتری

وب سرویس پروازهای چارتری

فروش پرواز های داخلی و خارجی در دو دسته پرواز های چارتری و سیستمی صورت می گیرد. در واقع بخش عمده ای از بازار فروش پرواز، در دست پرواز های چارتری است. در کشور ما اغلب آژانسهای چارتر کننده ازسه  وب سرویس پروازهای چارتری معروف استفاده می کنند. سپهر، مقیم و فراسو.این سیستم ها پنلی به آژانسها ارائه می کنند و آنها نیز طی ضوابط خاصی، با اعطا مجوز به آژانس های زیر مجموعه تحت عنوان ساین، مجوز فروش پرواز هایشان را به آنها می دهند.

پتانسیل خدمات پیشرفته آنلاین وب سرویس هاوب سرویس پرواز های چارتری

اینترنت جهان را تغییر داده است.شبکه جهانی وب به طور سیستماتیک صنایع را یکی پس از دیگری تغییر داده است. ویک شرکت وجود ندارد، اگر در اینترنت قابل جستجو نباشد.

پروفسور Asuman Dogac، مدیر مرکز تحقیقات و توسعه نرم افزار در ترکیه و هماهنگ کننده پروژه SATINE می گوید: “صنعت گردشگری امروز دومین بخش بزرگ اقتصادی پس از تولید در جهان است.” اکنون با رشد E-Tourism  فروش محصولات مرتبط با سفر چهره جدیدی به خود گرفته است. E-Tourism یکی از زمینه های پیشرو در تجارت الکترونیک است که تعداد بیشتری از آژانس های مسافرتی خدمات خود را از طریق کارگزاران آنلاین ارائه می دهند. امروزه آژانسهای مسافرتی، دفاتر مسافرتی شرکتهای بزرگ، و حتی خدمات مسافرتی اینترنتی، به یک یا چند GDS مشترک میشوند.

انتشار وسیع فناوری های بین المللی اینترنت تهدیدی جدی برای نقش واسطه های گردشگری است. وب سرویس ها یکی ازراه های عملی برای توسعه سیستم های عملیاتی است که قادر به ارائه ابزارهای موثربرای برآورده ساختن نیازهای مشتریان و تسهیل کارهای میانجیگری مسافرتی در یک بازارو فضای رقابتی پویا می باشد.

انجام رزرو پروازها توسط وب سرویس پروازهای چارتری  از طریق اپلیکیشن ها و سایت ها باعث راحتی و آسایش مسافرین شده  و می تواند به آنها در برنامه ریزی کسب وکار و یا تعطیلات شان کمک کند. از سوی دیگر سبب بهبود کسب و کارهای آژانسهای هواپیمایی شده و تبدیل به سرویس خدمات ارزش افزوده برای مشتریانشان گردیده است.

امرزو شرکت های معتبر در عرصه فن آوری های جدید راه حل های برای تمامی آژانسهای فعال در صنعت گردشگری ارائه می کنند. کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس پرواز های چارتری بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو پرواز های چارتری را برای شما و مشتریانتان فراهم می کند.

وب سرویس پرواز های چارتری

 

 

فهرست مطالب