کانکتوتا

وب سرویس پرواز داخلی

وب سرویس پرواز داخلی

وب سرویس پرواز داخلی از مهمترین خدماتی است؛ که برای شرکت ها مسافرتی و یا آژانس های هواپیمایی نقشی کلیدی و اساسی دارد. تمامی آژانس های مسافرتی برای ارائه خدمات کامل تر و بهتر و همچنین افزایش راندمان فروش، به این وب سرویس نیاز دارند.در واقع وب سرویس ها به منزله پل ارتباطی میان چندین وب سایت و یا سیستم نرم افزاری هستند، که به واسطه تبادل اطلاعات، امکان ارائه خدمات را در سریع ترین زمان ممکن، عملی می سازند.

فروش بلیط های هواپیما برای پروازهایی که از شهرهای مختلف به مقاصد یک شهر دیگر داخل یک کشور انجام می پذیرد، توسط وب سرویس پرواز های داخلی قابل رزرو و خریداری است.

پرواز داخلیوب سرویس پرواز داخلی

راه هوایی یکی از سریع ترین و راحت ترین ، راه های سفر به یک شهر یا کشور خاص است. پرواز داخلی، به پروازی گفته میشود که محل خروج وورود آن داخل خاک همان کشور اتفاق می افتد. فرودگاه هایی که فقط پرواز های داخلی در آنها انجام می شود به عنوان فرودگاه های داخلی شناخته می شوند.

پرواز های داخلی عموما از نظر زمان کوتاه تر و ارزان تر از اکثریت پروازهای خارجی هستند. در برخی کشور ها به دلیل کوچک بودن کشور ممکن است هیچ پرواز داخلی انجام نگیرد. مثل کشور سنگاپور که هیچ پرواز داخلی در آن انجام نمی شود. تعدادی از شرکت های هواپیمایی ایران که بصورت روزانه پرواز هایی منظم به شهر های مختلف دارند به شرح زیر است. ایران ایر، ایران ایر تور، آسمان،ماهان، کاسپین، کیش ایر،نفت،تابان، قشم ایر، زاگرس، معراج و آتا

امکانات وب سرویس داخلی:

امکان مشاهده و مقایسه تمام پروازهای موجود را برای متصدیان و کابران سیستم وجود دارد. همچنین با اشتراک ماهانه این سیستم، دسترسی به لیست مشتریان برای ثبت درخواست ها و همچنین افزودن مشترکین جدید به آسانی فراهم است. لازم به ذکر است که این وب سرویس، امکان توسعه بانک های اطلاعاتی را برای تمامی توسعه دهندگان فراهم می کند. همچنین با توجه به پیاده سازی بر روی پروتکل http محدودیت های استفاده از زبانهای مختلف برای کابران، نیز از بین می رود.

نمایش برنامه های تمامی پروازها داخلی متعلق به ایرلاین های مختلف از مهمترین خدمات این سیستم است.این سرویس به علت اتصال به سرورهای قوی و قدرتمند، تبادل اطلاعات را در لحظه و با سرعت امکان پذیرمی سازد.

"<yoastmark

با پیاده سازی وب سرویس پرواز داخلی کانکتوتا، برروی سایت آژانس های هواپیمایی، کارمندان آنها و همچنین مسافرین قادر خواهند بود کلیه پروازهای داخلی به مقاصد شهرهای مختلف را به راحتی و بدون واسطه رزرو نمایند. ماموریت کانکتوتا این است، که با ارائه خدمات وب سرویس های گوناگون ،به شما کمک کند در بازار رقابت باقی بمانید.

فهرست مطالب