کانکتوتا

وب سرویس ویزا

وب سرویس ویزا

یکی دیگر از خدماتی که آژانس های مسافرتی به مسافرین ارائه می دهند، اخذ ویزای کشور های خارجی است. در واقع یکی از نیاز های یک سفر خارجی، اجازه ورود به کشور مقصد یا همان ویزا است. وب سرویس ویزا یکی دیگر از خدمات آژانس های آنلاین برای مسافرین است. کشورهای مختلف قوانین و مقررات خاص خود برای صدور روادید را دارند . از این رو مسافرین برای اخذ ویزا بسیاری کشورها نیاز به اطلاعات به روز و مشاوره افراد مطلع دارند. از سوی دیگه زندگی شتابزده امروز زمانی برای اتلاف وقت باقی نگذاشته است. اکثر مسافرین مایل هستند که پروسه کاری اخذ ویزا برایشان به سرعت و راحتی انجا بپذیرد. از این رو با وب سرویس ویزا ، نیاز های اطلاعاتی مسافرین و در خواست هایشان با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

وب سرویس ویزا چگونه کار میکند.

می توان در قسمت پنل کاربری این وب سرویس یا تعریف، اطلاعات و مدارک لازم جهت اخذ ویزا کشورهای مختلف مسافرین را جهت تهیه مدارک لازم پیش از پروسه ویزا اگاه کرد. مسافرین با داشتن این اطلاعات می توانند از واجد شرایط بودن خود برای دریافت ویزا یک کشور خاص مطلع شده و سپس اقدام به برنامه ریزی برای سفر به آن کشور نمایند.

همچنین اطلاعات ثبت شده در این پنل می تواند به قسمت بسته های تور اضافه شود و در صورت انتخاب پکیج تور برای رزرواسیون و خرید به پکیج مورد نظر اضافه شود.

اطلاعاتی که امکان درج آنها فراهم استوب سرویس ویزا

نوع درخواست بر اساس عادی یا فوری بودن

زمان مورد نیاز برای صدور ویزا

مشخص نمودن نوع ویزا مانند ویزا انفرادی یا گروهی

کشور یا کشورهای که امکان اخذ ویزا آنها وجود دارد.

مدارک مورد نظربرای ویزا

انواع کاربرد ویزا مثل تجاری و توریستی و …

مشخص نمودن اعتبار زمانی ویزا

مبلغ ویزای مورد نظر

و توضیحات ضروری و مدارک دیگری که برای اخذ ویزا یک مقصد خاص نیاز است.

 راه حل کسب و کارهای مسافرتی

کاکنکتوتا با پیاده سازی وب سرویس ویزا بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو محصولات مرتبط با سفر را به صورت مستقیم برای مسافرین شما فراهم خواهد کرد.

فهرست مطالب