کانکتوتا

وب سرویس هتل داخلی

درباره وب سرویس هتل داخلی

وب سرویس هتل داخلی، ارائه دهنده خدماتی مانند ، رزرو هتل و یا اقامتگاه های داخل کشور، در مواردی اجاره اتومبیل، و خدماتی مشابه بصورت آنلاین است. این خدمات در کوتاه ترین زمان، با بررسی اطلاعات موجود و بر اساس فاکتورهای در خواستی ورودی، نتیجه را برای کاربر نمایش می دهد.یکی از مزایای رقابتی و ملاک موفقیت شرکت های گردشگری، ارائه همین خدمات آنلاین در سریع ترین زمان ممکن است.

این وب سرویس ، با اتصال به یک بانک اطلاعاتی کامل، و دسترسی به اطلاعات جامع تمامی هتل های طرف قرار داد با آن، وهمچنین بررسی ضوابط و امکانات آنها، نتایج جستجو را در اختیار کابران قرار می دهد. دیتا بیس این وب سرویس همواره و بصورت آنلاین موجودی اتاق ها را بررسی کرده تا بر اساس مواردی چون تاریخ یا تعداد مسافرین و .. بهترین گزینه های موجود را نمایش دهد.

امکانات وب سرویس هتل داخلی

تمامی وب سرویس های هتل های داخلی، باید توانایی طبقه بندی هتل ها و اقامتگاه ها بر اساس، تعداد ستاره، امکانات، شرایط خدمات دهی، قیمت و … راداشته باشند.

هتل هایی با ستاره های یکسان و یا شرایط سرویس یکسان باید در یک طبقه قرار بگیرند. همچنین عکسهای مناسب از امکانات و نمای داخلی و خارجی هتل نیز باید در اختیار کاربران قرار بگیرید. اطلاعات و توضیحات مربوط به موقعیت هتل و یا خدمات قابل ارائه آن در کنار عکس ها و توضیحات تکمیلی، می تواند کابران را در جهت انتخاب گزینه بهتر یاری کند.

همچنین بخش ثبت نظرات  و ریویو ها، امکان نقد و بررسی هتل مورد نظر را برای مسافرانیکه از خدمات هتل استفاده کرده اند فراهم می کند.مسافران و کارربران آینده با مطالعه این نقد وبررسی ها، با دید بهتری اقدام به رزرو هتل مورد نظر خود خواهد کرد.

سیستم وب سرویس هتل داخلی، باید بدون پیچیدگی خاص و براحتی برای همگان قابل استفاده باشد. همچنین امکان لغو در خواست، تغییر تاریخ رزرو و … فراهم باشد. همچنین پشتبانی فنی و کارشناسان فروش نیز به منظور حمایت از کابران به آسانی در دسترس باشند.

وب سرویس هتل داخلی کانکتوتاوب سرویس هتل داخلی

کانتکتوتا با پیاده سازی وب سرویس هتل داخلی بر روی سایت شرکت شما، این امکان را به شما می دهد تا تمامی هتل ها و اقامتگاه های ایران که دربانک اطلاعاتی آن موجود است را بصورت به روز در سایت شرکت خود داشته باشید.  همچنین امکان رزرو آنلاین توسط مسافرنیز وجود خواهد داشت.

فهرست مطالب