کانکتوتا

وب سرویس هتل خارجی

درباره وب سرویس هتل خارجی

این سیستم بر اساس امکانات و فن آوری های پیشرفته تبدیل به ابزاری آنلاین برای رزرو هتل و اقامتگاه در سراسر دنیا تبدیل گردیده است. رابط های کابری آسان، خدمات سریع، عدم نیاز به حضور فیزیکی و انتخاب از میان هزاران گزینه موجود، از دلایل محبوبیت سرویس هایی نظیر، وب سرویس هتل خارجی است.

نحوه کار وب سرویس هتل خارجی

این سیستم با اتصال به بانک های اطلاعاتی بین المللی ، امکان رزرواسیون آنلاین از بین هزاران هتل درکشورهای مختلف را امکان پذیر می سازد. امرزوه وب سرویس های بسیار زیاد و معروفی برای رزرواسیون هتل های مختلف در سراسر جهان وجود دارد. امکان جستجو بر اساس، تاریخ، ستاره هتل، نوع محل اقامت، و .. توسط موتورهای قدرتمند جستجوی آنها وجود دارد. همچنین تعیین ترتیب نمایش آنها بر حسب موارد محبوب، قیمت بر اساس شیوه صعودی یا نزولی و .. نیز از دیگر امکانات آنهاست.وب سرویس هتل خارجی

خدمات قابل ارائه توسط وب سرویس هتل خارجی

این سرویس ارائه خدمات آنلاین، جهت فروش و رزرو اتاق هتل های سراسر دنیا در کمترین زمان ممکن طراحی گردیده است. تمامی مسافران وکاربران، بوسیله سایت ها و یا اپلیکیشن های متصل به وب سرویس هتل خارجی قادر هستند، بنا بر شرایط در خواستی مثل مکان، و زمان و …. هتل خود را در هر کشور خارجی در هر نقطه از جهان رزرو نمایند.

پنل کابری مناسب، سرعت و دقت دریافت اطلاعات، وامکانات و خدمات با کیفیت از فاکتورهای مهم و مورد توجه کابران و مسافران متقاضی رزرو هتل های داخلی و خارجی است. به همین دلیل تمامی شرکت های گردشگری ارائه دهنده خدمات وب سرویس باید این موارد را مد نظر خود داشته باشند.

وب سرویس هتل خارجی  کانکتوتا

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس هتل خارجی بر روی سایت شرکت شما، این امکان را به شما می دهد تا تمامی هتل ها و اقامتگاه های سراسر جهان که دربانک اطلاعاتی آن موجود است را بصورت به روز درسایت شرکت خود داشته باشید. وب سرویس هتل خارجی بوسیله اتصال به دیواس ها و سیستم های بین المللی امکان رزور بیش از سیصد هزار هتل را برای تمامی مسافران وکاربران سایت شما به صورت آنلاین فرام می کند وامکان رزرو آنلاین مستقیم توسط خود شخص مسافرازاین طریق وجود خواهد داشت.وب سرویس هتل خارجی

فهرست مطالب