کانکتوتا

وب سرویس نیرا

وب سرویس نیرا

وب سرویس نیرا یک سیستم یکپارچه و وب سرویس جامع برای فروش تیکت ایرلاین های داخلی درایران است.. در حال حاضر وب سرویس شرکت نیرا برای فروش بر روی شبکه پروازی هواپیمایی تابان، کاسپین و زاگرس مشغول بهره برداری در آژانسهای خدمات مسافرتی طرف قرارداد می باشد. برای رزرو تیکت این ایرلاین ها آژانسهای هواپیمایی  می توانند از طریق این وب سرویس، اقدام به فروش نمایند.

صدور بلیط هواپیما

در مقاله های پیشتر در خصوص اهمیت موضوع وب سرویس ها و آژانس های مسافرتی آنلاین بطور مفصل صحبت کردیم. کسانی که در صنعت گردشگری و  آژانس  هواپیمایی مشغول به فعالیت هستند،  اطلاع دارند که برای فروش پرواز های داخلی آژانس های هواپیمایی ملزم به داشتن مجوز از سازمان هواپیمایی کشور هستند و باید با تک تک  شرکت های هواپیمایی نیز قرارداد ببندند، و در ازا ارائه ضمانت نامه، پید و ساین شان را دریافت کنند.

این مجوز ها در قالب  بند الف صادر شده و مراحل و مدارک خاصی نیاز دارد. و بسیاری از آژانس ها توانایی اخذ این مجوز ها را نخواهند داشت. در نتیجه امکان فروش بلیط ها را از دست خواهندد داد. وب سرویس ها راه حلی نو آورانه برای از بین بردن موانع و مشکلات فروش هستند.

راهکار

با پیاده سازی وب سرویس جامع کانکتوتا،  تمامی آژانس ها از شانس فروش بلیط های مسافرتی بصورت مستقیم توسط خودشان برخوردار خواهند شد. و این موضوع بسیار مهمی بود برای هر آژانسی که  قصد داشت بصورت آنلاین کار کند و در دنیای مجازی پروسه فروش و بازاریابی را نیز پیگیری نماید.

با این وب سرویس شما عملا وارد پروسه و مشکلات قرار داد با ایرلاین ها  نخواهید شد. خبری هم از شرایط و مدارک و یا حتی ضمانت نامه های مالی و بانکی سنگین نیست. با وب سرویس کانکتوتا همه این پروسه های وقت گیر و هزینه بر را فراموش کنید و فقط و فقط به افزایش در آمد  و فروش در دنیای اینترنت فکر کنید. وب سرویس پرواز، وب سرویس هتل، وب سرویس بیمه، وب سرویس ترانسفر و همه بسیاری امکانات دیگر که کاررا برای شما و مشتریانتان آسان می سازد، همه در وب سرویس جامع کانکتوتا در دسترس است.

کانکتوتا، با پیاده سازی وب سرویس نیرا بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی را برای مسافرین شما فراهم خواهد کرد.

وب سرویس نیرا

فهرست مطالب