کانکتوتا

وب سرویس معراج

وب سرویس معراج

هواپیمایی معراج

وب سرویس معراج، مربوط به فروش بلیط پروازهای شرکت معراج است.. این شرکت هواپیمایی خصوصی در سال 1389 افتتاح گردید ویکی از جوان ترین خطوط هوایی ایران است. دفتر اصلی این شرکت، در تهران  واقع است.از خصوصیات قابل توجه معراج؛ انجام پروازهای به موقع و با تاخیر زمانی بسیار اندک است. بطوریکه، بر طبق آماری که در خرداد ماه 97 منتشر شد، این ایرلاین با 83درصد پرواز به موقع رتبه نخست ، پروازهای سر وقت را در کشور کسب کرد.

هواپیمایی معراج مالک 6 فروند هواپیما است که در مسیرهای داخلی و خارجی مشغول به پرواز هستند. پرواز های این ایرلاین به مقاصد داخلی شامل شهر های، تهران، مشهد، اصفهان، کیش، قشم،تبریز، کرمانشاه و شیرازاست. همچنین این ایرلاین پروازهای خارجی به مقاصد استانبول، ازمیر، نجف و اسپارتا نیز دارد.

کلاس های پروازی

شرکت معراج در سه کلاس پروازی متفاوت به مسافرین خدمات ارائه می دهد.

فرست کلس: اگرچه تعداد محدودی از هواپیما های این شرکت صندلی وخدمات فرست کلس به مسافرین ارائه می کنند اما، در همین تعداد محدود، تمامی امکانات، شامل صندلی راحت، پذیرایی اختصاصی و امکاناتی جهت راحتی مسافرین در نظر گرفته شده است.

اکونومی کلس: خدمات معمول ایرلاین ها در این قسمت به مسافرین ارائه می شود. قرار گیری صندلی ها بر اساس فاصله استاندارد مطلوب از ویژگی های بارز قسمت اکونومی هواپیماهای معراج است.

بیزنس کلس

فضای اختصاص یافته به مسافر در این قسمت، نسب به اکونومی مناسب تر است. همچنین مسافرین از خدمات پذیرایی بیزنس و مدرن ترین صندلی های روز دنیا با LCD اختصاصی نیز بهره مند می شوند.

وب سرویس معراج

نیاز امروزه آژانس های هواپیمایی به ارائه خدمات آنلاین در پی تغییرات روز افزون تکنولوژی، تبدیل به چالش مهمی در بازار رقابت شده است.  کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس معراج بر روی سایت آژانس های هواپیمایی، این امکان را فراهم نموده تا بتوانند پروازهای ارزان را مقایسه کنند٬ ارزانترین بلیط ها را بیابند و  ظرفیت فروش خود را به میزان  قابل توجهی افزایش دهند.

با وب سرویس پروازکانکتوتا جایگاه خود را در بازار رقابت تثبیت نمایید.وب سرویس معراج

در کانکتوتا می توانیداز خدمات وب سرویس معراج ، برای رزرو پرواز های مختلف بر روی سایت خود بهره مند شوید.

فهرست مطالب