کانکتوتا

وب سرویس ماهان

وب سرویس ماهان Mahan Web Service

تاریخچه وب سرویس ماهان

وب سرویس ماهان برای اولین باردر سال 1393، توسط یک شرکت فناوری اطلاعات در ایران آماده بهره برداری شد و در سال 1394 برای اولین بار بر روی سایت یک آژانس هواپیمایی بکار گرفته شد. پس از آن، با صدور مجوزهای لازم برای دسترسی به وب سرویس ماهان، آژانس های مسافرتی دیگری نیز امکان استفاده از این وب سرویس را پیدا کردند.

وب سرویس ماهان

درباره شرکت ماهان

شرکت ماهان به عنوان اولین شرکت هواپیمایی خصوصی در سال 1371 با نام شرکت هواپیمایی ماهان آغاز به کار کرد. این شرکت ابتدا با پروازهای تهران – کرمان – تهران شروع به فعالیت کرد . سپس با گسترش ناوگان هوایی خود و توسعه شبکه پروازی ، پروازهای منظمی به نقاط مختلف کشور و جهان را آغاز کرد. بر اساس آمارهای سازمان هواپیمایی کشور در سال 1391، این شرکت بیشترین تعداد مسافر در شبکه داخلی و خارجی را جابجا کرده است. که البته بخش کوچکی از پیشرفت های این شرکت هواپیمایی است. این شرکت در حال حاضر به حدود ۵۴ مقصد بین المللی پرواز دارد.

ماموریت سازمانی ماهان به دو بخش، حمل و نقل ایمن، کار آمد مسافر و حمل بار و مرسولات پستی است و ارائه خدمات با کیفیت برتر به وسیله تیمی آموزش دیده و مجرب از خلبانان و همانداران و کادرپرواز و… بر اساس استنداردهای بین المللی است. از این رو با افزایش تعداد مسافران، این شرکت با ایجاد وب سرویس ماهان، امکان رزرو وخرید و استرداد و کلیه امور مربوط به پروازها را برای آژانس های هواپیمایی به صورت مستقیم فراهم کرد.

برخی امکانات وب سرویس ماهانوب سرویس ماهان

مشاهده آمار پرواز های ماهان
وضعیت پرواز ها
دسترسی به رزرو و صدورتیکت پرواز های داخلی شرکت ماهان
دسترسی به رزرو و صدورتیکت پرواز های خارجی شرکت ماهان
امکان رزرو و صدور بلیط های سیسمتی و چارتری ماهان

در کانکتوتا می توانیداز خدمات وب سرویس ماهان، برای رزرو پرواز های مختلف بر روی سایت خود بهره مند شوید.

فهرست مطالب