کانکتوتا

وب سرویس قطار

وب سرویس قطار

واقعیت انکار ناپذیری است که که اینترنت تقریبا به رکن اساسی هر چیزی از قبیل خواندن، خرید، ارتباطات و البته مسافرت تبدیل شده است. با توجه به این روند تغييرات، به طور قابل ملاحظه اي  کارکرد آژانس هاي مسافرتي بزرگ و کوچک را دچار تغییر کرده است. وب سرویس قطار ، هواپیما، هتل وغیره، رزرواسیون آنلاین را به ابزاری کارا در جهت صرفه جویی در وقت و هزینه تبدیل کرده است.

اینترنت فرصت های بسیار زیادی برای کسب و کارهای مسافرتی به ارمغان آورده است. امروزه علاقه مندان به مسافرت می توانند از وب سایت های سفر به اطلاعات مقاصد تعطیلات، مسیرها، توقف ها، تاریخ ها دسترسی پیدا کنند و  می توانند برنامه ریزی های تعطیلات خود را با توجه به اطلاعات واقعی برنامه ریزی کنند. شرکت های مسافرتی می توانند از فرصت های گوناگون ایجاد شده دربازار صنعت گردشگری بهره مند شوند. وب سرویس ها و نرم افزارهای رزرو آنلاین، با ارائه طیف وسیعی از امکانات و مراقبت از وظایف مدیریتی دشوار، به میزان قابل توجهی به رشد کسب و کارهای مسافرتی کمک کرده اند.وب سرویس قطار

چرا از وب سرویس ها استفاده کنیم؟

امروزه تمایل مسافرین بیشتربه استفاده از سرویس های آنلاین است تا روش های سنتی مثل مراجعه به  آژانس های هواپیمایی. موتورهای  رزرواسیون، ابزارهای مختلفی برای مقایسه قیمت ها از محصولات مختلف و اطلاعات مفید در مورد مقصد مورد نظر دارند.

با وب سرویس ها صرفه جویی کنید

وب سرویس ها، برای مسافران با نرخ ارزان تر و شیوه راحت تری خدمات ارائه می دهند. آژانس های مسافرتی آنلاین به راحتی می توانند مشتری های مربوطه خود را با قیمت گذاری بهتر راضی کنند، زیرا هزینه های آنها به طور کلی کمتر از آژانس های مسافرتی استاندارد با کارکنان بسیار زیاد است.

رضایت بیشتر مسافران

با وجود یک وب سرویس یا سیستم رزرو آنلاین، بازدید کنندگان وب سایت شما به راحتی می توانند قیمت ها و تعرفه ها را از منابع مختلف مقایسه کنند و از میان آنها مناسب ترین را انتخاب کنند. مسافران مجاز به جستجو بر اساس موجود بودن بلیط پرواز، هتل ها، قطارها،کرایه ماشین و اتوبوس هستند. وب سایت های مسافرتی می توانند از سیستم های نوآورانه رزرو برای تحت تاثیر قرار دادن بازدید کنندگان خود استفاده کنند و در نتیجه رزرو های بیشتری دریافت کنند. بطور کلی، وب سرویس ها و نرم افزارهای رزرو، راه های رشد برای کسب و کار مسافرت را فراهم می کنند.

گزینه های سفارشی برای راحتی بیشتر

وب سایت های سفر باید وب سرویس ها و یا  موتورهای رزروی داشته باشند که نیازهای مسافرتی، مسافران را براورده سازند.

موتورهای رزرو باید کاربر پسند باشد و به شیوه ای سریع کار کنند. اطلاعات را بصورت آنلاین در اختیار آنان قرار دهد تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن به رزرو مورد نظر خود دسترسی یابند. همچنین آژانس ها می توانند بسته های سفر خود را نیز از طریق این ابزار به مسافرین ارائه دهند.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس قطار بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرواسیون آنلاین قطار را برای شما و مسافرینتان فراهم میکند.

 

فهرست مطالب