کانکتوتا

وب سرویس قطار داخلی

وب سرویس قطار داخلی

یکی از مهمترین ارکان اصلی سفر، وسایل حمل و نقل است.بسیار از افراد به دلایل بسیاری، سفر با قطار را به سایر روش های حمل و نقل ترجیح می دهند. بخصوص در مسیرهای داخلی یک کشور، قطارها معمولا گزینه های امن تر و کم هزینه تری هستند. با وب سرویس قطار داخلی امکان رزرو کلیه قطارها در مسیرهای داخلی به آسانی و تنها با یک کلیک امکان پذیر است.

امرزوع مردم برای انجام اغلب کارهایشان از اینترنت استفاده می کنند. اینترنت همچنین تاثیر بزرگی در صنعت توریسم گذاشته است و مردم زمانی که تصمیم به برنامه ریزی برای تعطیلات می گیرند، اول از همه در اینترنت جستجو می کنند.

مزایای وب سرویس قطارداخلیوب سرویس قطار داخلی

وب سرویس ها و موتورهای رزرو، راه خرید محصولات مسافرتی را هموار کرده است.

وب سرویس قطار داخلی کلیه اطلاعات مربوط به قطارها، برنامه آنها، قیمت ها خدمات و غیره را در دسترس کاربران قرار می دهد تا بر اساس، میل و اراده خودشان بهترین  و مناسب ترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کنند. در واقع بهترین و سریع ترین راه برای برآورده شدن نیاز های مسافرین با یک کلیک در دسترس است.

همچنین توسعه این سیستم ها سبب ارتباط آسان تر خریداران و تامین کنندگان شده، و پس از کنسل کردن یک بلیط، بلافاصله مجدد در صف فروش قرار خواهد گرفت و هیچ فرصتی برای فروش از دست نخواهد رفت. این راه حل های نو آورانه سبب شده، تامین کنندگان محصولات سفر بتوانند حتی در زمان های رکود نیز،  مشتریان خود را حفظ کرده و با آفرها و تخفیفات دوره ای فصلی، رضایت و نظر آنان را برای رزرو و خرید جلب کنند.

آژانسهای ارائه دهنده خدمات آنلاین به علت در دسترس بودن در تمامی ساعات شبانه روز و 7رزو هفته و خدمات رسانی حتی در روزهای تعطیل مناسبتی، به محبوب ترین گزینه انتخاب مسافرین تبدیل شده اند. توسعه وب سایت های مسافرتی برای آژانس سبب شده سطح رقابت در بازار بهبود یافته و آژانس های کوچک نیز بتوانند در بازار رقابتی باقی بمانند .  از این رو داشتن یک وب سایت مسافرتی پویا به امری اجتناب ناپذیر جهت ارائه خدمات راحت تر و سریع تر به مسافرین تبدیل شده است.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس قطارداخلی بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرواسیون آنلاین قطار را برای شما و مسافرینتان فراهم میکند.

وب سرویس قطار داخلی

 

فهرست مطالب