کانکتوتا

وب سرویس علاءالدین

وب سرویس علاءالدین

وب سرویس علاءالدین متعلق به آژانس هواپیمایی علاءالدین است  که به منظور فراهم آوردن امکان رزرو آنلاین هتل های گارانتی ویا وابسته به علاالدین در سایت آژانس های مسافرتی طراحی گردیده است.

شرکت گردشگری سفرهای علاءالدین

این شرکت که در 15آذر سال 95 بصورت رسمی افتتاح گردیده است نام خود را بر پایه معروفیت و شناخته شده بودن نام علاءالدین و چراغ جادو در جهان ، انتخاب کرده است. همچنین چراغ جادوی علا الدین در لوگو این شرکت نیز مشاهده می شود. این تیم بر اساس سالها تجربه و تخصص امیرحسین جعفری در صنعت توریسم ، تاسیس شده است . این شرکت با داشتن کادری جوان و خلاق توانسته در مدت کوتاه حدودا دوسال ، جایگاه متمایزی در بازار ایران کسب نماید.

خدمات سفرهای علاءالدین

این خدمات شامل برگزاری و اجرای تورهای داخلی و خارجی به مقاصد مختلف در سراسر جهان و همچنین اجرای تورهای گروهی به مقصد کشور ایران میشود. همچنین دیگر خدمات معمول مثل، رزرو پروازهای داخلی و خارجی، رزرو هتل، خدمات ویزا و … به متقاضیان محصولات سفر ارائه می شود.

تورهای ورودی موفق از سراسر جهان، و ارائه سرویس به بیش از 500 شرکت بزرگ ایرانی و خارجی و هزاران ایونت، تورهای منظم ایرانگردی به صورت هفتگی و همچنین، ارائه خدمات رزرو هتل به بیش از دو هزار آژانس مسافرتی و صدها شرکت و …در سراسر کشور از خدمات برجسته این آژانس هواپیمایی است.  دفتر این شرکت در تهران، خیابان پاسدارن واقع است.

خدمات وب سرویس علاءالدینوب سرویس علاءالدین

این وب سرویس امکان رزرو هتل های وابسته به علاءالدین را بصورت آنلاین فراهم می کند. آژانس های مسافرتی با داشتن این وب سرویس بر روی سایت شرکت خود می توانند هتل ها را بصورت آنلاین وبا سرعت رزرو نمایند. امکان جستجو، مقایسه، انتخاب و یا خرید و رزرو و دریافت ووچر به صورت آنلاین ار خدمات این وب سرویس است.

در کانکتوتا می توانیداز خدمات وب سرویس علاءالدین، برای رزرو پرواز های مختلف بر روی سایت خود بهره مند شوید.

 

فهرست مطالب