کانکتوتا

وب سرویس ساین

وب سرویس ساین

با تغییرات تکولوژی هر روز راه حل های خلاقانه زیادی برای کسب و کارها ارائه میشود. یکی از این راه حل ها وب سرویس کانکتوتاست. شما با داشتن وب سرویس کانکتوتا، میتونید به آژانسهای زیر مجموعه خودتان، وب سرویس ساین بدهید. چطور؟ در ادامه همراه ما باشید تا برای شما توضیح دهیم

کانکتوتا ابزار آژانس آنلاین

در واقع وب سرویس کانکتوتا، یک سیستم نرم افزاری مبتنی بر وب هست که می تواند تمامی نیازهای یک آژانس مسافرتی آنلاین را برآورده کند. شما اگر چارتر کننده باشید، مالک هتل یا اقامتگاه باشید و یا حتی آژانس کوچکی باشید ، برای مطلع کردن مشتریان از محصولاتتان باید بصورت آنلاین در دسترس باشید. امروزه کسب و کارهایی که نشانی از ارائه خدمات آنها در اینترنت نیست، مثل این است که وجود خارجی ندارند. وب سرویس ساین

با تغییرات تکنولوژِیکی و تغییراتی که اینترنت در زندگی افراد در سراسر جهان ایجاد کرده، کسب و کارها نیز با شتابی فزاینده در حال تغییر هستند تا نیازهای مشتریان جدید را بر آورده کنند. وب سرویس ها و GDS ها راه حل های جدیدی در صنعت گردشگری بودند که به کلی چهره فروش محصولات گردشگری را دگرگون کردند. اتصال تامین کنندگان و مشتریان به آسانی و یک کلیک از هرمکانی و هر ساعتی با این سیستم ها امکان پذیر است.

با پیاده سازی، وب سرویس کانکتوتا، بصورت نامحدود می توانید وب سرویس های مختلف را به سرویس های آنلاین خود اضافه کنید. وب سرویس هتل های داخلی و خارجی، وب سرویس بلیط هواپیما داخلی و خارجی، بیمه و ویزا و …  همچنین امکان مدیدیرت ظرفیت ها ، کمیسیون ها و وظایف و اختیارات آزانس های زیر مجموعه براحتی از بخش پنل مدیریتی قابل تنظیم است همچنین پشتیبانی از کانالهای فروش B2C، B2B  باعث شده که شما در نقش یک تامین کننده ، براحتی محصولات خود را در اختیار آژانس های همکار گذاشته تا دیگر هیچ پرواز چارتر یا هتل گارانتی خالی نماند.

کاکنکتوتا با پیاده سازی وب سرویس ساین بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو محصولات مرتبط با سفر را به صورت مستقیم برای مسافرین شما فراهم خواهد کرد.

فهرست مطالب