کانکتوتا

وب سرویس سایت گردشگری

وب سرویس سایت گردشگری

وب سرویس سایت گردشگری چیست؟ این یک وبسایت  آژانس هواپیمایی است که به دلیل داشتن وب سرویس رزرواسیون محصولات مرتبط با سفر، به مسافر امکان ارائه خدمات بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته و حتی ایام تعطیلات خاص را می دهد.

این خدمات رزرو آنلاین را بصورت سیستم B2B، B2C و B2E فراهم می کند. پورتال مسافرتی آنلاین شامل ویژگی هایی مانند رزرو پرواز، رزرو هتل، رزرو خودرو، رزرو اتوبوس، رزرو بسته تور، رزرو کروز و بسیاری خدمات دیگر مرتبط با سفر است.

وب سرویس سایت گردشگری  خدمتی است که تا حد زیادی باعث تغییر تجارت مسافرتی شده و کار آژانس های مسافرتی آنلاین را تسهیل کرده است. وبسرویس ها  با اتصال به سیستم های توزیع جهانی (GDS) موجودی در لحظه پرواز، هتل و … را به مسافر نشان می دهد و هیچ لحظه ای برای فروش، هیچ اتاقی در دنیا و یا پروازی از دست نمی رود. بنابراین استفاده از تکنولوژی سفر با محوریت تغییر چهره کلی کسب و کار مسافرتی مبنای توسعه پورتال های فروش آنلاین گردیده است.

ویژگی های موتور رزرو مسافرتی آنلاین:

یک رابط کاربری ساده سایت مسافرتی آنلاین شما را به گزینه محبوب مشتریان برای خرید محصولات سفر مبدل می کند

سیستم های رزرو آنلاین مشتریان را قادر می سازد تا جستجو را در زمان واقعی(انلاین) انجام دهند و نرخ رزرو را در وب سایت های مختلف با کلیک یک ماوس بررسی کنند.

برای خرید بلیط به راحتی، نرم افزار مشتریان را به صفحه رزرو، به محض انتخاب موردمناسب هدایت می کند.

درگاه های پرداخت آنلاین، مشکلات ناشی از پرداخت ها و تراکنش های مالی را با چند کلیک ساده و بدون مراجعه حضوری، برطرف ساخته است.

این برنامه  ها با تکنولوژی بالا، XML و API را ادغام می کنند و امکان رزرو را بر اساس جستجوی پایین ترین تعرفه موجود فراهم می کنند.

کانکتوتا شرکت توسعه پورتال های مسافرتی در تهران است که راهکارهای فناوری مسافرتی سفارشی را ارائه میکند.

در واقع کانکتوتا طیف گسترده ای ازخدمات توسعه پورتال B2B و B2C را با ابزاری مانند API ها،وب سرویس ها،  GDS / XML برای رزرو پرواز، رزرو هتل، اجاره اتومبیل تسهیل می کند.

این شرکت خدمات خود را به سیستم های رزرو (پرواز، هتل، ماشین، اتوبوس، تورها و کروز) محدود نمی کند، بلکه خدماتی مانند بیمه مسافرتی، توسعه پورتال فروش آنلاین، راهکارهای بهینه سازی وب سایت را به مشتریان خود بسته به نوع کسب و کار آنها پیشنهاد می دهد.

پیشنهاداتوب سرویس سایت گردشگری

کانکتوتا با تیم متخصص در خصوص طراحی وب سایت های آژانس های هواپیمایی و ارائه وب سرویس های متنوع، همیار شما جهت رونق کسب و کارتان است. کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس سایت گردشگری، امکان رزرو آنلاین محصولات سفر را برای مشتریان شما فراهم خواهد کرد.

 

فهرست مطالب