کانکتوتا

وب سرویس سایت مسافرتی

وب سرویس سایت مسافرتی

بر اساس آمار و ارقامی که سازمانهای جهانی در خصوص گردشگری ومیزان درآمد ملی آن ارائه می کنند، داده ها به وضوح نشان می دهد که صنایع مسافرتی نه تنها درآمد خارجی را در اقتصاد یک کشور می افزایند بلکه در عین حال راه های تولید اشتغال داخلی را باز می کنند. سازمان گردشگری جهانی سازمان ملل متحد (UNWTO) برآورد می کند که تا سال 2022، صنعت گردشگری و گردشگری جهان به رشد فزاینده ای خواهد رسید از این رو وب سرویس سایت مسافرتی ایجاد کننده فرصت های فروش فراوانی در آینده خواهند بود.

وب سرویس آژانس هواپیمایی  و نرم افزارهای موجود می تواند نقش مهمی در رشد بخش های گردشگری در سراسر جهان داشته باشد. نرم افزارها و یا سیستم های رزرواسیون هتل ها، پرواز ها، خدمات مرتبط با سفر، گردشگری و آژانس های مسافرتی یک سیستم مدیریت موجودی را فراهم کرده اند. یک شرکت با تجربه مانند کانکتوتا، می تواند یک راه حل پویا مناسب برای خرده فروشان مسافرتی طراحی و ارائه کند.

برنامه های  رزرو آژانس مسافرتی

نرم افزارهای آنلاین آژانس های مسافرتی ، سیستمهای  رزرواسیون اینترنتی مبتنی بر وب هستند که بیشتر توسط آژانس مسافرتی آنلاین (OTA) برای رزرو استفاده می شود. تعداد زیادی از شرکت توسعه نرم افزار مسافرت وجود دارد که به شما اطمینان می دهد بهترین نرم افزار برای کسب و کار مسافرت خود را ارائه می دهد، اما آنها قادر به برآورده کردن نیاز و انتظار شما نیستند. بنابراین قبل از انتخاب یک شرکت ، باید ویژگی هایی مانند توسعه پورتال مسافرتی، دروازه پرداخت، امکان ارائه وب سرویس های مختلف، و غیره را بررسی کنید.

یک شرکت موفق نرم افزاری دارای کیفیتی برای ادغام و گسترش وب سرویس ها – بهینه سازی سایت شما برای دیده شدن توسط موتورهای جستجو ، ماژول های رزرواسیون و امکان پیاده سازی وب سرویس های مختلف برای فروش محصولات سفر در وب سایت های خرده فروشان مسافرتی است.

مبانی کار این سیستم ها، پلن های B2B, B2C,B2B2C است. بصورت دیگر می توان گفت که این نرم افزارها و سیستم ها، خرده فروشان مسافرتی را به طیف وسیعی از موجودی پرواز، هتل ها، اجاره اتومبیل، کروز و غیره متصل میکند. که آنها می توانند بطور مستقیم اقدام به فروش این محصولات نمایند یا در قالب بسته های سفر یا پکیج های تور، این محصولات مسافرتی را بفروش برسانند.

پیشنهاداتوب سرویس آژانس هواپیمایی

کانکتوتا با تیم متخصص در خصوص طراحی وب سایت های آژانس های هواپیمایی و ارائه وب سرویس های متنوع، همیار شما جهت رونق کسب و کارتان است. کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس سایت مسافرتی بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو محصولات سفر را برای مشتریانتان فراهم خواهد کرد.

فهرست مطالب