کانکتوتا

وب سرویس رزرو

وب سرویس رزرو

در گذشته مردم برای انجام رزورو هتل، پرواز و غیره باید با پرسنل هتل یا ایرلاین ها و .. تماس می گرفتند. امروزه با در دسترس بودن اینترنت تقریبا در هر کجا و هر زمان، مردم به راحتی می توانند اتاق های هتل خود را برای یک مقصد خاص رزرو کنند و یا پرواز های مختلف را ببینید با هم مقایسه کنند و در نهایت خرید و رزرو خود را در هر ساعتی از شبانه روز قطعی کنند. تمام اطلاعات مربوط به محصولات گردشگری، امکانات آن ها، تعرفه، مقصد و غیره در اینترنت تنها به وسله یک  وب سرویس رزرو موجود است.

توسعه وب سرویس با طراحی یک سایت مناسب

داشتن یک وب سایت مناسب که توانایی دریافت ترافیک لازم برای یک وب سرویس رزرو را داشته باشید امری مهم و ضروری است. یک وبسایت راحت با تمام ابزار و ویژگی های لازم ،مزایای طولانی مدت را برای کاربران و آژانس داران فراهم می کند.

اول از همه باید طراحی وب سایت آژانس، بصورت حرفه ای صورت گرفته باشد تا بتوان خروجی مناسب را از آن دریافت کرد. وب سایت باید به صورت سیستماتیک و یک طرح متمایز طراحی شده باشد و روند مروراطلاعات برای کاربران آسان و قابل فهم باشد. وب سایت آژانس باید تمام اطلاعات لازم مانند هتل ها، پرواز ها، هزینه ها ، پکیج تورها،معاملات ویژه، تبلیغات، رویدادها و غیره را بصورت بروز ارائه دهد. یک شرکت طراحی وب سایت آژانس حرفه ای مانند کانکتوتا، می تواند تمام نیازهای وب سایت آژانس شما را بر آورده سازد.

با داشتن یک وبسایت قوی وب سرویس های فروش آنلاین شما به بازاری گسترده و وسیع دست خواهید یافت که در هیچ ساعتی از شبانه روز تعطیل نخواهد بود. از سوی دیگر اینگونه سرویس های آنلاین میزان خطای کارمندان را نیز به میزان قابل توجهی کاهش داده است، زیرا مسافرین بدون واسطه اقدام به انجام رزرو های خود کرده و مسئولیت انجام رزروهایشان با خود ایشان است.

با وجود یک وبسایت بروز وخدمات فروش آنلاین، شما در لیست موتورهای جستجو وارد خواهید شد، و مسافرین تازه ای در فاصله های بسیار دور نیز به خدمات شما دسترسی خواهند داشت. در واقع ، با داشتن وب سایت و سرویس های آنلاین یک جریان مداوم از رزرو مشتری خواهید داشت و تمام اتفاقات و رزرو ها به آسانی با چندکلیک انجام می پذیرد.

پیشنهاداتوب سرویس رزرو

کانکتوتا با تیم متخصص در خصوص طراحی وب سایت های آژانس های هواپیمایی و ارائه وب سرویس های متنوع، همیار شما جهت رونق کسب و کارتان است. کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس رزرو بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو محصولات سفر را برای مشتریانتان فراهم خواهد کرد.

فهرست مطالب