کانکتوتا

وب سرویس رزرو هتل

وب سرویس رزرو هتل

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام برنامه ریزی سفرباید در نظر گرفت مسئله اقامت است. از این رو، صنعت هتل و اقامتگاه به عنوان رکن مهمی در سفر، طی چند سال گذشته تغییرات بزرگی را تجربه کرده است. وب سرویس رزرو هتل و سیستم های رزرو آنلاین به مشتریان هتل ها اجازه می دهد، در هر کجای جهان اتاق مورد نظر خود را در هر زمانی رزرو کنند.

امروزه، برای رزرو هتل دو راه وجود دارد که از طریق آن می توان به راحتی ، کار رزرو اتاق راانجام داد. رزرو مستقیم از سایت هتل ها و یا – آژانس مسافرتی آنلاین (OTA) . در واقع با آژانس های مسافرتی اینترنتی ،شما با طیف گسترده ای از انتخاب های اقامتی متفاوت روبرو هستید که امکان تصمیم گیری آگاهانه را از راه مقایسه قیمت ها، امکانات و بسیاری موارد دیگر برای شما فراهم کرده است.

چرا سایت های رزرو آنلاین؟

مسافران، به جای گزینه رزرو سنتی و تماس با هتل، می توانند به گزینه های زیادی برای رزرو آنلاین را بر روی سایت آژانس های مسافرتی دسترسی داشته باشند. همچنین با توجه به این که عملیات  رزرواسیون در این روش بر اساس موجودی لحظه ای انجام می پذیرد و به محض پرداخت ووچر هتل صادر می شود، نگرانی از بابت رخ دادن خطا و یا پر بودن اتاق خریداری شده وجود ندارد. زیرا ، اتاق هایی که قبلا رزرو شده اند دوباره در وب سایت نمایش داده نخواهند شد.

ویژگی booking engine  هاوب سرویس رزرو هتل

اگرچه  که تعامل فردی مسئله بسیار مهمی برای مهمان ها و هتلداران است، اما بسیاری از جنبه ها مانند سوالات در مورد در دسترس بودن، صورتحساب ها و نرخ اتاق و غیره می تواند به طور خودکار از طریق راه حل های رزرو آنلاین هتل ها به طور خودکار انجام شود.

بوسیله سیستم های رزرواسیون آنلاین بدون تبادلات وقت گیر وارتباطات از طریق تماس تلفنی، فکس و ایمیل، بین مهمانان و هتل یا آژانس هواپیمایی، از طریق خرید آنلاین ، پروسه فروش به سرعت اتفاق می افتد. به همین دلیل ، راهکارهای آنلاین، به غیر از کنترل کامل کسب و کار شما، می تواند به ایجاد فرصت های بهتردر نتیجه افزایش راندمان فروش منجر شود.

همچنین با  داده هایی که به طور خودکار از طریق سیستم رزروهای انلاین، جمع آوری می کنید،می توانید بر اساس تغییرات فصلی و های سیزن و لو سیزن برای هر مقصد، نرخ های رقابتی تعریف کنید.

از این رو، توسعه وب سایت های مسافرتی برای آژانس های هواپیمایی سطح رقابت در بازار را بهبود می بخشد و آنها را در کورس رقابت با سایر اپراتورهای تور و یا فروشندگان خدمات سفر نگه می دارد.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس رزرو هتل بر روی سایت آژانس مسافرتی شما، امکان رزرو هتل های مختلف را برای مشتریانتان بطور مستقیم فراهم می کند.

فهرست مطالب