کانکتوتا

وب سرویس رزرو آنلاین

وب سرویس رزرو آنلاین

هدف نهایی تمامی آژانس های مسافرتی جلب رضایت مشتریان و در نتیجه سود آوری و باقی ماندن در بازار رقابت صنعت گردشگری است. بنابراین تمامی مدیران دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری از جدیدترین فن آوری ها و خدمات بالقوه استفاده می کنند تا سودآوری خود را افزایش دهند و مشتریان خود را به طور موثر اداره کنند. وب سرویس رزرو آنلاین ، با  گسترش کانال های فروش مانند B2C، B2B و غیره سبب صرفه جویی در وقت و افزایش راندمان فروش به میزان قابل توجهی می شود.

زیرا کل فرآیند عملیات فروش مانند رزرو، پرداخت ها، تأییدیه وغیره  خیلی آسان ترو سریع تر و در لحظه انجام می پذیرد.همچنین  مشتریان بصورت 24 ساعته و در 7 روز هفته، از هر جایی و هر وسیله ای (کامپیوتر های شخصی و یا گوشی های موبایل)  می توانند به این خدمات دسترسی داشته باشند.

راه حل کانکتوتا چیست

همانطور که می دانید، صنعت گردشگری روز به روز در حال رشد است. کانکتوتا یکی از شرکت های فناوری مسافرتی است و راهکارهای مسافرتی IT را برای آژانس های مسافرتی، اپراتورهای تور، نمایندگی های شرکت های مسافرتی، هتل ها، خطوط هوایی و کسب و کار در ارتباط باسفر ارائه می دهد.

راه حل جامع و کارا برای تبدیل شدن شما به یک آژانس آنلاین نزد کانکتوتاست. با وب سرویس کانکتوتا، شما هر تعداد وب سرویس که نیاز داشته باشید را می توانید بروی سایت شرکت خودتان داشته باشید. طبیعتا آنها به شما کمک خواهند کرد تا کسب و کار خود را به طیف وسیعی ازمشتریان معرفی نماید.  و این راه حلی کارآمد برای همه شرکت هایی است که درحوزه کسب و کارهای مرتبط با سفرفعالیت می کنند و به دنبال راهی موثر برای رسیدگی به مشتریان و ایجاد سهم بازار بیشتری هستند. توسط وب سرویس کانکتوتا، امکان رزرو پرواز، رزرو خودرو، رزرو هتل، رزرو اتوبوس، رزرو کروز و تورهای داخلی و تورهای خارجی بطور مستقیم، توسط سایت شما برای مسافرین و آژانس های همکار امکان پذیر خواهد شد.

حتی استفاده از این سرویس ها به کارکنان حسابداری، تامین مالی کمک می کند، گزارشات فروش را به صورت مرتب و بر اساس بازه های زمانی دلخواد در کمترین لحظه و با به حداقل رساندن احتمال اشتباهات دریافت کنند.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس رزرو آنلاین بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو محصولات مرتبط با سفر را برای مسافرین شما فراهم خواهد کرد.وب سرویس رزرو آنلاین

 

 

فهرست مطالب