کانکتوتا

وب سرویس تور

وب سرویس تور، مزیت رقابتی پایدار

بخش عمده ای از خدمات قابل ارائه آژانس های هواپیمایی در قابل فروش پکیج های تور است. وجود وب سرویس تور ، برروی سایت یک آژانس هواپیمایی، یکی از مهمترین مزایای رقابتی آن می باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند که بسته مسافرتی خود برای تعطیلات را درقالب بسته تور دریافت کنند.

خدمات رسانی 24ساعت آژانس های آنلاین مجهز به وب سرویس های محصولات سفر، مسافرین را قادر می سازد حتی در زمان تعطیلات نیز، به اطلاعات تورها و خدمات مسافرتی دسترسی داشته باشند. با وجود وب سرویس تور بر روی سایت آژانس هواپیمایی شما، ارائه خدمات و فروش محصولات سفر هیچگاه برای مسافرین شما متوقف نمی شود، حتی در ساعات غیرکاری.

استفاده آژانس های مسافرتی از وب سرویس هاوب سرویس تور

سیستم توزیع جهانی (GDS) یکی از مهمترین ابزار برای صنعت مسافرتی است.سیستم توزیع جهانی یا GDS یک سیستم کامپیوتری متعلق به شرکتی فعال در صنعت گردشگری است که، امکان انجام معاملات بین ارائه دهندگان خدمات گردشگری، به ویژه خطوط هوایی، هتل ها، شرکت های کرایه خودرو و آژانس های مسافرتی را فراهم می کند.
در حال حاضر، خدمات اطلاعات سفر به طور عمده توسط وب سرویس ها ارائه می شود. این سیستم ها به مشترکان خود اطلاعات مربوط به قیمت گذاری و در دسترس بودن محصولات مسافرتی چندگانه مانند تورر را نیز می دهد.

در واقع آژانسهای مسافرتی، دفاتر مسافرتی شرکتهای بزرگ، و حتی خدمات مسافرتی اینترنتی، به یک یا چند GDS مشترک میشوند.این سیستم ها بصورت آنلاین از موجودی درلحظه (به عنوان مثال تعداد اتاقهای موجود هرهتل ، تعداد صندلی های موجود در پرواز یا تعداد اتومبیل موجود) اطلاعات کسب می کند و خدمات را با سرعت بالاتری برای ارائه پیشنهاد می کند. همچنین می تواند خدمات، نرخ ها و رزرو ها را در تمام سه بخش سفر متصل به محصولات و خدمات تلفیق کند،ماننند رزرو پرواز، رزرو هتل، اجاره اتومبیل. و نرخ خدمات تلفیق شده را بصورت بسته تور نمایش دهند.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس تور بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو تورهای مختلف را برای شما و مشتریانتان فراهم می کند.

وب سرویس تور

فهرست مطالب