کانکتوتا

وب سرویس تور داخلی

وب سرویس تور داخلی

از زمان آغاز عصر اطلاعات، همه چیزبه طور قابل توجهی تغییر کرده و بالبطبع کسب و کارها و صنایع نیز تغییرات زیادی داشتند. وظایف که قبلا بصورت دستی انجام می شد، اکنون توسط رایانه ها، لپ تاپ ها و تلفن های همراه به صورت خودکار انجام می شود. صنعت سفر و توریسم نیز از قاعده مستثنی نیست.امروزه رزرو هتل ، پرواز و دیگر محصولات سفر، دیگر به صورت سنتی ووقت گیر انجام نمی شود.  وب سرویس تور داخلی ، وب سرویس هتل، وب سرویس پرواز و … به عنوان ابزاری کارا، همه وهمه در خدمت عرضه کنندگان ومشتریان این صنعت پر رونق هستند.

علاوه بر کمک تکنولوژی هوشمند و مدرن به ساده تر کردن کسب و کارها، همگام سازی و توزیع اطلاعات در زمان واقعی نیز، یکی از بزرگترین تغییرات سودمند برای ذینفعان کسب و کار، سهامداران وحتی مشتریان است. صنعت گردشگری و سفر یک صنعت پررونق است و با سرعت بسیار زیاد رشد درحال رشد و کمک به رشد اقتصاد کشورهاست. ایران نیز همچون سایر کشورها در صدد منتفع شدن از این صنعت پر سود است

سفرهای داخلی

سفرهای داخلی بخش زیادی از سفرهای در حال انجام در کشور را به خود اختصاص داده است. پهناوری ایران در کنار چهارفصل بودن آن، سبب شده افراد زیادی تمایل به گذراندن تعطیلات خود در موقعیت آب و هوایی متفاوتی را در داخل کشور داشته باشند. آژانس های مسافرتی بسیاری، نیز مشغول فعالیت در این بخش هستند. فروش بلیط پرواز های داخلی، چارتری و اقامت گاه های سراسرکشور و همچنینی بسته تورهای متفاوت از خدمات این دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری است.

تورهای داخلی راه حل سفر بسیاری از افراد بخصوص در تعطیلات هستند. از این رو داشتن وب سرویس های که بتواند خدمات موردنیاز مشتریان را در 24 ساعت شبانه روز و 7روز هفته بر اورده سازد، یکی از نیازهای اساسی و ضروری وبسایت یک شرکت مسافرتی است. امروزه مسافرین برای هر برنامه ریزی به اینترنت مراجعه می کنند و در میان سایت های موجود به دنبال انتخاب مورد مناسب خود هستد.

کانکتوتاوب سرویس تور داخلی

بنابراین کاملا واضح است که یک پلت فرم آنلاین نه تنها به صنعت گردشگری موجود کمک می کند، بلکه همچنین به عنوان یک پلت فرم  برای پیشرفت های آینده در کسب و کارهای در رابطه با مسافرت عمل می کند. اکنون زمان مناسب برای رسیدن به قطارتکنولوژی است.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس تور داخلی بر روی سایت شما، امکان رزرو تورهای داخلی را برای شما و مسافرینتان بطور مستقیم فراهم می کند.

فهرست مطالب