کانکتوتا

وب سرویس تور خارجی

وب سرویس تور خارجی

در گذشته، مردم برای رزرو بلیط پرواز یا هتل خود باید به یک شرکت مسافرتی مراجعه می کردند. مشتریان مجبور بودند برای برنامه ریزی تعطیلات خود به تعداد انگشت شماری از شرکت ها وابسته باشند و  منبع مقایسه ای بین بسته های ارائه شده وجود نداشت. اما با ظهور فناوری اطلاعات و اینترنت سناریو کاملا تغییر کرد. امروزه وب سرویس ها و نرم افزارهای رزرواسیون، ابزاری سریع و قابل اطمینان هستند که می توان رزرو بلیط هواپیما، هتل و .. را به سهولت و آسانی از طریق آنها انجام داد. وب سرویس تور خارجی ، امکان خرید بسته تور به مقاصد مختلف جهان را آسان ساخته است.

تغییر کسب و کار سفر با دیجیتالیسم

ما در عصر نوآوری زندگی می کنیم که در آن تمامی جنبه های کسب و کار تحت تاثیراینترنت و این تغیرات سریع و شتابزده  قرار گرفته اند. درست است که هیچ چیز جدیدی برای همیشه باقی نمی ماند، اما نرخ منسوخ شدن محصول یا فرآیند های آن هرگز چنین سرعت تغییری نداشته است. فناوری سرعت نوآوری را تغییر داده است و  فناوری اطلاعات که پیشگام پیشرفت های تکنولوژیکی است، منجر به تغییرات اساسی در فرآیندهای کسب و کار شده است.پس چگونه امکان دارد که کسب وکار های صنعت گردشگری دست نخورده باقی مانده باشد.

صنعت سفر وگردشگری به سمت اینترنت رفته و جایگزین روشهای  مکانیکی و قدیمی برنامه ریزی یا رزرواسیون شده است. دسترسی مشتری به اطلاعات افزایش یافته است و در حال حاضر همه چیز فقط با کلیک در حال انجام است. مشتری های جدید بیشتر با تکنولوژی در ارتباط هستند و تمایل بیشتری برای انجام کارها با سهولت و فوریت دارند. بنابراین نمی توان خواست مشتریان جدید را نادیده گرفت وراه های قدیمی کسب و کار را به کار گرفت.

این فرضیه که رفتن به سمت اینترنت برای مشتریان سودمند است، اصلا به این معنی نیست که آژانس های مسافرتی در حال ازبین رفتن هستند. درواقع اینترنت و تکنولوژی ، سبب شده که کسب و کار را به طور کامل تغییر کنند. این یک پلت فرم برای همه است؛ شرکتهای بزرگ یا کوچک برای انجام کار خود در شرایط مساوی قرار می گیرند. در واقع برای شرکت های مسافرتی دسترسی به یک پایگاه مشتری بزرگتر فراهم شده است و به همین دلیل به آنها کمک می کند که محدوده و کسب و کارخود را نه تنها در داخل کشور بلکه در سطح جهانی گسترش دهند.

کانکتوتا

بنابراین کاملا واضح است که یک پلت فرم آنلاین نه تنها به صنعت گردشگری موجود کمک می کند، بلکه همچنین به عنوان یک پلت فرم  برای پیشرفت های آینده در کسب و کارهای در رابطه با  مسافرت عمل می کند. اکنون زمان مناسب برای رسیدن به قطارتکنولوژی است.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس تور خارجی بر روی سایت شما، امکان رزرو تورهای خارجی را برای شما و مسافرینتان بطور مستقیم فراهم می کند

وب سرویس تور خارجی

فهرست مطالب