کانکتوتا

وب سرویس بیمه

وب سرویس بیمه

خدمات وب سرویس بیمه در صنعت گردشگری

اکثر مردم با بیمه آشنایی دارند وممکن است از انواع مختلفی از بیمه مانند بیمه خدمات درمانی، عمر، آتش سوزی، مسئولیت و غیره استفاده کنند. اما یکی از مهمترین بیمه ها در صنعت گردشگری، بیمه مسافرتی است. یکی از خدماتی که یک وب سرویس بیمه ارائه می کند، صدور بیمه نامه مسافرتی برای، مشتریان صنعت گردشگری است. برای ورود به بسیاری از کشورها و دریافت ویزا، بیمه مسافرتی لازم و ضروری است. همجنین برای امنیت خاطرحتی در سفرهای داخلی نیز بیمه مسافرتی یکی از ارکان اصلی سفر می تواند باشد.

رهبری یک صنعت پویا

مانند دیگر صنایع با تغییرات تکنولوژِیکی و ظهور اینترنت،  شرکت های بیمه و فروشندگان نرم افزارهای مربوطه نیز از جدیدترین تکنولوژی های روز استفاده می کنند. صنعت بیمه اطلاعات محور است و پیشرفت فن آوری های جدید و روش های ارتباطات و خدمات وب، همراه با استانداردهای داده های بیمه،موجب بازدهی بهتر در فروش این خدمات شده است.

با تغییرات اساسی در چهره فروش خدمات گردشگری، بیمه نیز به عنوان یکی از ارکان سفر، یکی از نیازهای مشتریان و مسافرین است. از این رو آژانس های مسافرتی و دفاتر خدمات گردشگری، با اتصال به شرکت های بیمه و ایجاد رابطه های کاری با آنها،اقدام به فروش بیمه های مسافرتی همراه با بسته تورها و یا همراه پرواز یا هتل به مسافرین می کنند.
از طریق وب سرویس بیمه مسافرتی امکان استفاده از رزرواسیون بیمه بصورت آنلاین برای تمامی مسافرین در سایت شما فراهم می شود. به این صورت که با دسترسی به بانک اطلاعات شرکت های ارائه دهنده بیمه مسافرتی امکان جستجوی به روز و لحظه ای و خرید و صدور آنلاین انواع بیمه نامه های مسافرتی برای مسافرین دردسترس است.

از طریق این سیستم ها، امکان مقایسه خدمات و دریافت بهترین نرخ امکان پذیر است و پرداخت ها نیز از طریق درگاه های بانکی براحتی انجام می پذیرد.

بهترین راه حل ها برای کسب و کارهای مسافرتی

کاکنکتوتا با پیاده سازی وب سرویس بیمه بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو محصولات مرتبط با سفر را به صورت مستقیم برای مسافرین شما فراهم خواهد کرد.

وب سرویس بیمه

فهرست مطالب