کانکتوتا

وب سرویس بلیط

وب سرویس بلیط

صنعت هوانوردی و هواپیمایی باعث شده مردم در هر کجای که دنیا باشند، بتوانند 24 ساعت بعد، در سمت دیگری ازجهان باشند. این صنعت، حرکت دراین سیاره بزرگ را برای ما آسان ساخته و فرصت های عظیم و شگفت انگیزی برای مسافرین فراهم آورده است. از این رو بخش عظیمی از تقاضای محصولات سفر درارتباط با خرید بلیط های هوایی است. وب سرویس بلیط، سرویس های رزرو بلیط آنلاین و غیره همه در جهت سرعت بخشیدن و فروش راحت تر بلیط ها و صندلی های هواپیما ها طراحی شده اند. تا خدمات این صنعت با ظهور اینترنت و تکنولوژی، با سرعت و دقت بیشتری ، به سوداوری و جلب رضایت مشتریان بپردازد.

تحول دیجیتالی: خدمات آنلاین

ظهور،اینترنت منجر به تغییرات عمده ای در صنعت گردشگری شده است. در چند سال گذشته، شرکت های بسیاری توانسته اند با ایجاد و توسعه وب سایت های خود، به سمت تجارت آنلاین گام بردارند.  امروزه، کسب و کارهای مسافرتی می توانند به راحتی در اینترنت کار کنند. دلیل این ادعا این است که یک وب سایت ساده در اینترنت می تواند میلیون ها نفر از مردم سراسر جهان را به سمت خود بکشاند. اابته رقابت سختی در دنیای اینترنت نیز وجود دارد. یک شرکت مسافرتی علاوه برداشتن طراحی زیبا و پویا، باید به ابزارها و نرم افزارهای اساسی نیز مجهز باشد.

در هر صنعت افراد خلاق و کسانی که به سرعت با تغییرات تکنولوژِیکی همراه می شوند، می توانند راهکارهایی برای گسترش کسب و کار خود را در سطح جهانی بیابند. در صنعت توریسم و گردشگری، وب سایت آژانس مسافرتی آنلاین ساده ترین راه برای اتصال به طیف گسترده ای از مسافران در سراسرکشور و یا حتی کشورهای دیگر است. که در نهایت منجر به افزایش سودآوری و باقی ماندن در بازار رقابتی می شود.

همکاری هوشمندانه کلید موفقیت

همه ما می دانیم که اکوسیستم پیچیده صنعت توریسم و گردشگری بر اساس همکاری بنا شده است. فناوری های نوظهور در حال گسترش راه های همکاری هستند. طبق آمار های اعلام شده ، در یک برنامه سفر، حداقل 20 سازمان ذینفع می توانند دخالت داشته باشند.

ممکن است تعداد آژانس های مسافرتی زیادی در یک منطقه وجود داشته باشد، اما نکته حائز اهمیت ارتباطات امروزه این است که بسیاری از این آژانس ها، با یکدیگر همکاری میکنند و همگی از سود بازار منتفع می شوند.

سازمانهایی که در جهت چنین همکاری های گام بر می دارند، همراه رشد این صنعت، به نتایج پیشرفت قابل قبولی دست خواهند یافت. فن آوری ابزارهای لازم را تدارک دیده است، اما شناسایی وبهره برداری از این ابزار ها و سیستم ها، به عهده خود شخص شرکت هاست. وب سرویس ها،ابزارهای کارا هستند که امکان اشتراک بازار را علاوه بر مشتریان با آژانس های زیر مجموعه و همکار نیز فراهم می کند .

API های سفر دسترسی مسافرین به طیف وسیعی ازپروازهای دلخواه، هتل ها، حمل و نقل، گشت و گذار و غیره را آسان ساخته است. این دسترسی آنی به اطلاعات تجمیع شده از کانال های مختلف، موجب رضایت بیشترمشتریان ودر نتیجه مشوق آنان برای خرید های آتی است.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس بلیط بر روی سایت آژانس مسافرتی شما، امکان رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی مختلف را برای مشتریانتان بطور مستقیم فراهم می کند.

وب سرویس بلیط

 

فهرست مطالب