کانکتوتا

وب سرویس بلیط هواپیما

وب سرویس بلیط هواپیما

سالهاست که GDS ها در صنعت مسافرتی جایگاه ویژه ای دارند. برنامه های و نرم افزارهای رزرو آنلاین،  سیستم  های کامپیوتری هستند که برای ذخیره و بازیابی اطلاعات و انجام معاملات (رزرو،فروش،لغو) مربوط به سفرهای هوایی، هتل ها، اجاره اتومبیل یا فعالیت های دیگر استفاده می شوند  سیستم های توزیع جهانی (GDS)  ، وب سرویس بلیط هواپیما شرکت های هواپیمایی مختلف از این دسته اند.

در ابتدا سیستم های رزرو آنلاین توسط شرکت های هواپیماهایی طراحی و اداره شد و بعد از آن CRS ها جهت استفاده آژانس های مسافرتی گسترش یافتند. سیستم های توزیع جهانی (GDS) کار فروش بلیط  هواپیما برای شرکت های هواپیمایی را سریع و آسان ساختند و رفته رفته، اکثر خطوط هوایی CRS خود را به شرکت های GDS اعطا کردند.

GDS  های مدرن به طور معمول به کاربران اجازه می دهند تا به رزرو اتاق های هتل،رزرو بلیط هواپیما، اجاره اتومبیل و همچنین سایر خدمات مسافرتی و تورها دسترسی داشته باشند.  آنها همچنین دسترسی به رزرو بلیط قطار و رزرو اتوبوس را در بعضی از بازارها فراهم می کنند. اطلاعات خروجی توسط این سیستم ها جهت اطمینان از اینکه مثلا یک هتل بیش از حد رزرو نشده باشد، در لحظه و بر اساس موجودی آنی انجام می پذیرد.

مزایای استفاده از سیستم رزرو آنلاین برای کاربرانوب سرویس بلیط هواپیما

به نظر می رسد که سیستم های رزرو آنلاین راهی برای آینده هستند. اما مزایای ارائه خدمات رزرو آنلاین برای شما چیست؟

خدمات قابل فروش شما، همیشه برای رزرو و فروش دردسترس است.در تعطیلات آخر هفته که شرکت شما بسته است، آیا این به این معنی است که مشتریان باید تا روز بعد از تعطیلات برای رزرو پرواز خود صبر کنند؟

با سیستم های آنلاین جواب خیر است. سیستم رزرواسیون آنلاین به این معنی است که کسب و کارتان 24 ساعته و در 7 روز هفته باز است. مطالعات نشان داده است که در دسترس بودن فوری هنگام خرید برای محصولات یا خدمات به طرز چشمگیری تعداد خرید ها و میزان سودآوری را افزایش می دهد.

سیستم های آنلاین ، معمولا جریمه کنسلی یا لغو کمتری دارند.

بدلیل انجام شدن تمامی عملیات در لحطه ،در صورتی که مشتری خرید خود را لغو کند، مورد انتخابی به طور خودکار دوباره در دسترس می شود و در صف فروش قرار می گیرد تا شخص دیگری بتواند آن را رزرو و خریداری نماید.

رزرو آنلاین به معنی پرداخت سریعتر است.

با استفاده از رزواسیون آنلاین تمامی پرداخت ها توسط در گاه های بانکی به سهولت انجام می پذیرد و از سوی دیگر به محض پرداخت توسط مشتری در حساب، عرضه کننده خواهد بود.

تماس های تلفنی را کاهش می دهد

بجای تماس های مکرر تلفنی و گذراندن ساعتها پای تلفن، مدیران و کارمندان آژانس های مسافرتی می توانند زمان بیشتری را صرف مدیریت کسب و کار و مشتریان خود کنند.

توسط سیستم رزرواسیون آنلاین،در مورد کسب و کارتان اطلاعات و آمار ارزشمندی کسب میکنید.

سیستم رزرو آنلاین با ارائه آمارو اطلاعات در بازه های زمانی مشخص، کمک می کند تا به سهولت، وضعیت مشتریان یا زیرمجموعه های خود را تجزیه وتحلیل کنید. درنتیجه بهره وری کسب و کار خود را افزایش دهید.

پیشنهاد

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس بلیط هواپیما بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو بلیط هواپیما را برای مشتریانتان فراهم خواهد کرد.

فهرست مطالب