کانکتوتا

وب سرویس ایرلاین

وب سرویس ایرلاین

امروزه صنعت گردشگری و توریسم به دلیل گستره محصولات و خدمات جذاب ، یکی از بزرگترین بخش های تولید درآمد تبدیل شده است. صنعت گردشگری یک شبکه ای از واسطه ها در هرمرحله است که به عنوان عامل ها و ارائه دهندگان خدمات مسافرتی شناخته می شوند که  بصورت زنجیره ای سبب رشد این صنعت میشوند. ایرلاین ها یکی از ارکان اساس، خدمات سفر هستند. حجم بالای سفرهای هوایی، نشان از نقش پررنگ ایرلاین ها در این صنعت دارد. وب سرویس ایرلاین طیف گسترده ای از اطلاعات پروازرا در قالب استاندارد (SOAP / XML) بصورت آنلاین در اختیار مسافرین قرار می دهد.

بر اساس استراتژی های بازاریابی جدید، شرکت ها برای بهبود مزیت رقابتی باید با آخرین تکنولوژی ها سازگار شوند تا بتوانند موقعیت خود را در بازار حفظ کنند. هر اندازه سیستم های قدیمی کاستی داشتند و نمی توانستند خواسته های مشتریان را بطور کامل بر آورده کنند، فن آوری های جدید با تغییرات بنیادی در ارائه خدمات به مشتریان در جهت جلب رضایت بیشتر آنان هستند. بنابراین  بصورت کاملا اجتناب ناپذیری، تمامی کارها در حال تبدیل شدن به خدمات آنلاین هستند.  و البته شرکت های هواپیمایی با ساخت GDS ها و سیستم های توزیع جهانی و وب سرویس ها ، از پیشگامان  خدمات آنلاین در صنعت توریسم و گردشگری هستند.

خدمات وب سرویس ایرلاین

همانطور که در مقدمه گفته شد، وب سرویس ایرلاین طیف گسترده ای از اطلاعات پرواز را در قالب استاندارد (SOAP / XML)  در اختیار مسافرین قرار می دهد و بصورت آنلاین و در لحظه، عرضه کنندگان بلیط هواپیما را به مشتریان متصل  می کند. این سرویس ها اطلاعات کاملی از موجودی پرواز های مختلف، اطلاعات کامل پروازی، کلاس های متفاوت پروازی و… را در اختیار کاربران و مسافرین قرار می دهد.

مزایای نرم افزارها و سیستم های رزرواسیون آنلاین  برای ایرلاین ها و آژانس های مسافرتی

فن آوری ها و نرم افزارهای جدید امکان توسعه همکاری و انعطاف پذیری را برای کسب و کارهای مسافرتی فراهم می کند.

هزینه های عملیاتی وبازاریابی و فروش با کمک این سیستم ها و  نرم افزارها به شدت کاهش می یابد.

این سیستم ها سبب می شود تحقیقات بازار با کیفیت بالا و موثرتری صورت بگیرد  و شرکت ها و ایرلاین ها بتوانند تصمیم های فوری بگیرند.

فناوری مسافرتی و نرم افزارهای فروش آنلاین با افزایش راندمان فروش ثابت کرده اند که یک وسیله سودمند برای فروش تمامی عرضه کنندگان خدمات و محصولات مرتبط با سفر است .

ارائه خدمات و محصولات گردشگری از طریق فناوری چندرسانه ای خودکار، یک تاثیر ماندگار برذهن مشتریان بالقوه ثبت می کند.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس ایرلاین بر روی سایت شما،  امکان رزرو پروازهای داخلی و خارجی را برای مسافرین شما فراهم می کند.

 

 

فهرست مطالب