کانکتوتا

وب سرویس ایران ایر

وب سرویس ایران ایر

درباره ایران ایر

وب سرویس ایران ایر، متعلق به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است. ایران ایر، در سال 1340 با نام هواپیمایی ملی ایران که به اختصار هما نامیده میشد تاسیس شد. در واقع شکل گیری هما بر اساس ادغام دو شرکت پرشین ایر سرویس و ایرانیان ایرویز صورت گرفته بود. این شرکت فعالیت خود را بطور رسمی از فروردین سال 1341 آغاز کرد و یکی از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی خاورمیانه است.

دفتراصلی و مرکزی این شرکت در فرودگاه مهرآباد قرار دارد. ایران ایر یکی از بهترین ، ایرلاین های ایران است و روزانه پرواز های زیادی را به مقاصد داخلی  و خارجی در برنامه خود دارد. بطور میانگین ایران ایر سالانه 6 میلیون مسافر را جابه جا می کند .نرخ مناسب و قدمت این ایرلاین، آن را به یکی از اصلی ترین گزینه های برای سفرهای هوایی در ایران تبدیل کرده است.

در طی سالیان گذشته، این شرکت با خرید ایرباس های جدید ، ناوگان هوایی خود را توسعه بخشیده است. مهمترین و پرتردد ترین مسیرهای پروازی ایران ایر شهرهای، تهران، مشهد،تبریز، شیراز، اصفهان و اهواز است. ایران ایر با بیش از نیم قرن قدمت در حوزه جابجایی مسافر، بارو ارسال مرسولات پستی، در حال خدمت رسانی است.

شرکت های تابعه ایران ایر

ایران ایر کارگو که وظیفه حمل و نقل بار و مرسولات را بر عهده دارد. شرکت هواپیمایی ایران ایر تور که دفتر آن در فرودگاه شهر مشهد است و گروه هتلهای هما  که در شهرهای تهران، شیراز، بندرعباس و مشهد قرار دارند، از جمله شرکت های تابعه این ایرلاین است.

فروش آنلاین با وب سرویس ایران ایر

امروز با پیشرفت تکنولوژی وتغییر رفتار مسافران و مشتریان خدمات سفر و محصولات مرتبط با سفر، نیاز به استفاده از ابزارهایی هماهنگ با این تغییرات تبدیل به امری اجتناب ناپذیر گشته است. ارائه خدمات بر خط و آنلاین توسط آزانس های هواپیمایی ، امری مهم و ضروری جهت کسب رضایت مشتریان ومزیت رقابتی پایدار در بازار سفر است.

وب سرویس یک بستر ارتباطی آنلاین است که امکان تبادل اطلاعات بین پایگاه داده و سیستم های دیگر را برقرار میکند. بطورمثال درخصوص خدمات بلیط وپروازامکان دسترسی به اطلاعاتی چون ظرفیت، تاریخ، نرخ، کلاس و…را فراهم می کند.

در کانکتوتا می توانیداز خدمات وب سرویس ایران ایر، برای رزرو پرواز های مختلف بر روی سایت خود بهره مند شوید.

پروازهای سیستمی و چارتربر اساس ظرفیت ها و نرخ و کلاس پروازی از طریق این وب سرویس برای رزرو و صدور در دسترس خواهد بود.

وب سرویس ایران ایر

فهرست مطالب