کانکتوتا

وب سرویس آژانس هوایی

وب سرویس آژانس هوایی

صنعت گردشگری و گردشگری در سراسر جهان به سرعت در حال رشد است. و ایران خارج از جهان نیست. برآورد شده است که این صنعت تا سال 2025 به میزان 2.5٪ در تولید ناخالص داخلی کشورها کمک خواهد کرد.. برای مواجه مناسب با افزایش تقاضا در این صنعت، هر شرکت مسافرتی و گردشگری باید دارای پلت فرم E-COOMERCE قوی باشد. وب سرویس آژانس هوایی راهی سودمند جهت باقی ماندن در فضای رقابتی بازار فروش محصولات گردشگری است.

وب سرویس آژانس هوایی   یک سیستم رزرو آنلاین وراه حلی جامع، کارآمد و مقرون به صرفه برای تجارت الکترونیک است. این سیستم یک راه حل کامل رزرو در پورتال رزرو آنلاین است که بر اساس هر دوپلتفرم بازاریابی  B2B و B2C طراحی شده است. وب سرویس ها،  پورتال های آنلاین را برای رزرواسیون و فروش پروازها، هتل ها و اتومبیل ها اجاره ای و دیگر محصولات مرتبط با سفر برای مقصد و تاریخ های مختلف تجهیز می کند.

علت محبوبیت سیستم های آنلاین

این سرویس های با اتصال به منابع اصلی اطلاعاتی چون موجودی، نرخ، تاریخ ها  امکان رزرو های متعدد را تنها با چند کلیلک عملی می سازند .همچنین ویژگی های چون ایجاد رزرو، جستجوی دقیق تاریخ،امکان مقایسه قیمت، پرداخت آنلاین، دریافت گزارش و ووچر آنلاین از مزایای استفاده از اینگونه سیستم هاست. از دیگر عوامل محبوبیت این سیستم ها، همیشه در دسترس بودن آنهاست. روند دریافت خدمات فروش، در هیچ ساعتی از شبانه روز قطع نمی شود و برای 7روز هفته در دسترس مشتریان است.

اهداف سیستم هاو نرم افزارهای رزرو آنلاین این است که سیستم امکان رزرو آنلاین سریع و کارآمد را از طریق اینترنت را فراهم کند. هدف نهایی برآورده کردن نیاز مشتریان در لحظه است.

کانکتوتاوب سرویس آژانس هواپیمایی

کانکتوتا با تیم متخصص در خصوص طراحی وب سایت های آژانس های هواپیمایی و ارائه وب سرویس های متنوع، همیار شما جهت رونق کسب و کارتان است. کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس  آژانس هوایی بر روی سایت شرکت شما، امکان رزرو محصولات سفر را برای مشتریانتان فراهم خواهد کرد.

فهرست مطالب