کانکتوتا

وب سرویس آژانس هواپیمایی

وب سرویس آژانس هواپیمایی

فناوری اطلاعات عمیقا باعث تغییر زندگی انسانها شده است. این تغییرات مانند قارچ تقریبا درتمام حوزه های زندگی ما گسترش پیدا کرده است پس چگونه ممکن است که فن آوری های سفرو آژانس مسافرتی دست نخورده باقی مانده باشد؟تکنولوژی های سفرمربوط به فناوری اطلاعات در زمینه سفر، تور و مهمان نوازی است. سفر به معنای رفتن به یک مکان دیگر به وسیله هواپیما، قطار، اتوبوس و غیره است.فناوری اطلاعات سفر با سیستم های رزرو کامپیوتری (CRS) ها ارتباط دارد. وب سرویس آژانس هواپیمایی اطلاعات مربوط به خدمات مسافرت های هوایی، اجاره ماشین، و سیستم رزرو هتل و غیره  را بصورت آنلاین در اختیارمسافرین قرار می دهند.

راهکارهای تکنولوژی سفر برای آژانس مسافرتیآژانس مسافرتی

GDS یا سیستم توزیع جهانی که عموما برای رزرو و فروش بلیط های چندین شرکت هواپیمایی مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت فناوری مسافرتی کانکتوتا، با پیاده سازی API GDS” دسترسی برای پذیرش بلیط پرواز، اتاق های هتل و بسیاری خدمات دیگر مرتبط با سفر را بر روی سایت آژانس مسافرتی فراهم می کند. . به روز رسانی آنلاین موجودی توسط GDS، مدیران شرکت های مسافرتی  را قادر می سازد با تغییرات نرخ ها ، قیمت بسته های سفر خود را تغییر دهند یا اگر می خواهند تخفیف / پیشنهاد ویژه ای ارائه دهند. مشتریان بالقوه در نهایت بسته پیشنهادی شما را دیده و با اتصال به درگاه های پرداخت خرید خود را انجام داده و رزرو های خود را قطعی خواهند ساخت.

کانکتوتا ، تمامی وب سرویس هایی که یک آژانس مسافرتی به آنها احتیاج دارد را برای دفاتر خدمات مسافرتی و وبسایت آژانس ها فراهم می کند. در نتیجه می توانید در بازار رقابت باقی بمانید و راندمان فروش شرکت خود را افزایش دهید.

طی یک تحقیق مشخص شده است که به رغم تبلیغات و وجود شرکت های بزرگ مسافرتی با کارمندان زیاد، 77٪ رزرو های کروز، 55٪ از سفر هوایی و 73٪ از بسته های مسافرتی از طریق سیستم های آنلاین توسط خود مسافرین و یا آژانس های زیر مجموعه انجام شده است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که رشد و پیشرفت تکنولوژی موجب شده،حتی شرکت های خدمات مسافرتی  کوچک نیزدرآمد خوبی داشته باشند و در بازار رقابی باقی بمانند.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس آژانس هواپیمایی بروی سایت شرکت شما، امکان رزرواسیون مستقیم محصولات سفر را برای شما و مسافرینتان فراهم خواهد کرد.

 

فهرست مطالب