کانکتوتا

وب سرویس آمادئوس

وب سرویس آمادئوس Amadeus Web Service

آمادئوس یک شرکت خدمات multi-GDS است که موجودی و محتوای خدمات و محصولات شما را به سیستم های توزیع جهانی متصل میکند. GDS یا سیستم توزیع جهانی ابزاری برای رزرو بلیط های هواپیما، رزرو اتاق هتل، اجاره خودرو و یا رزرو خدمات مسافرتی دیگر است. وب سرویس آمادئوس، در واقع یک سیستم رزرواسیون آنلاین یا سیستم توزیع جهانی است که متعلق به شرکت Amadeus IT است که دفتر مرکزی آن در مادرید اسپانیا قرار دارد.همچنین لازم به ذکر است که آمادئوس عضو یاتا، OTA و SITA است.

آمادئوس، دارای دو مجموعه API است. مجموعه اصلی، که به نام وب سرویس آمادئوس Amadeus Web Services نامیده می شود، و دیگری Innovation Sandboxها که کاربرد امنیتی دارد و برای کنترل دسترسی برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرد. ما از کلمه “sets” استفاده می کنیم زیرا هیچ API واحدی برای تمام سرویس های داده موجود وجود ندارد. . اساسا شما می توانید نوع داده هایی را که می خواهید با آنها کار کنید انتخاب کنید. مانند موتورهای جستجوی متا، که کارشان فقط جمع آوری داده ها است، نه عملیات رزرو.

وب سرویس آمادئوس

خدمات وب سرویس آمادئوس:

مجموعه API ها 7 نوع توزیع خدمات را شامل می شود:

 خطوط هوایی

راه آهن
هتل ها
اجاره اتومبیل
ترانسفر (ترانسفر فرودگاهی خصوصی و یا تاکسی)
کروز
بیمه مسافرتی

هر نوع شامل چندین API متعدد است، برخی از آنها صرفا وظیفه جمع آوری اطلاعات را دارا می باشند. مانند یافتن پایین ترین قیمت ها و یا جستجو در میان قیمتهایی که بر طبق زمانبندی انعطاف پذیر هستند. بعضی دیگر از آنها، برای رزرو بلیط ساخته شده اند.  و توانایی تنظیم خدمات بر اساس محصول را دارند.

Innovation Sandbox های سفر، نیز در خدمات اطلاعات هستند نه قسمت رزرو. وظیفه آنها آزمایش قابلیت های GDS جهت  تنظیمات مناسب است.

وب سرویس آمادئوس، راه حل های حیاتی برای کمک به خطوط هوایی و فرودگاه ها، هتل ها و خطوط راه آهن، موتورهای جستجو، آژانس های مسافرتی، اپراتورهای تور و دیگر بازیکنان سفر برای اجرای عملیات بهتر و بهبود ارائه خدمات، در سراسر جهان، ارائه می کند. این سیستم به شما کمک می کند تا با اکوسیستم سفر پیوند برقرار کنید که به این معنی است که فرصت های جدید کسب و کار را پیش روی شما قرار می دهد و موجب بهبود و  پیشرفت کسب و کار شما وشرکای تجاریتان می شود.

کانکتوتا با پیاده سازی وب سرویس آمادئوس بر روی سایت آژانس مسافرتی شما، امکان رزرو بلیط هواپیما را برای مشتریانتان فراهم خواهد کرد.

 

فهرست مطالب