کانکتوتا

نرم افزار پرواز

نرم افزار پرواز

هر کسب و کاری هر روزه در حال تلاش برای بهبود کارایی وهمسویی با تغییرات جدید است . همچنین امروزه از نرم افزار و تکنولوژی های روز برای افزایش توان رقابتی استفاده می شود. این مسئله به ویژه در دنیای بسیار رقابتی گردشگری که در آن ،هدف فروش بیشتر و درعین حال ارائه یک تجربه منحصر به فرد با بهترین قیمت ممکن است نیز صادق است. نرم افزار پرواز و سیستم های رزرواسیون بلیط هواپیما همواره مسئه مهمی در این صنعت بوده اند.

اتصال سیستم های مختلف عرضه کننده خدمات  (GDS) ها به سیستم های فروش ، سبب ارائه بهترین نرخ ها به مشتری شده و از سوی دیگر با فروش همه گیر و آمار موجودی در لحظه و آنلاین، باعث افزایش راندمان فروش خطوط هوایی و آژانس های هواپیمایی شده است.  از سوی دیگراین GDS ها و سیستم های رزرواسیون اگر باسیستم اصلی آژانس یکپارچه سازی نشوند، سبب ایجاد مشکلات و خطاهای زیادی برای کاربران و متصدیان فروش می شوند.

مشکلات سیستم های یکپارچه نشده در آژانس های هواپیمایی

صرف زمان زیاد و احتمال بروز خطاهای بسیار هنگام رزرو پرواز در سیستم های مختلف وجود دارد. طبق بررسی، بسیاری از شرکت های مسافرتی  با مشکلاتی ناشی از رزرو پرواز با استفاده از دو یا چند سیستم مختلف که به طور کامل با نرم افزار اداری دفتر آژانس مسافرتی خود یکپارچه نشده است روبرو هستند. مشکلاتی از قبیل  این که کارمندان برای ورود به سیستم هر تامین کننده برای جستجو / رزرو بلیط باید وارد سیستمی مجزا شوند. کارکنان گزارشات دوره ای را بصورت مجزا به حسابداری ارائه می کنند.  و البته کار دستی اضافی همیشه منجر به خطا می شود.

کارمندان تخصصی نیاز است و در صورت نبود آن شخص عملیات رزرو امکان پذیر نیست. معمولا کارمندان بند الف در آزانس ها فقط مسئول صدور تیکت هستند.

سیستم های اصلی قادر به ارائه جستجوی پرواز بلیط و رزرو به طور مستقیم در پورتال B2B / B2C  دفاتر خدمات مسافرتی نیستند.

نرم افزار پرواز

مزایای رزرو و فروش بلیط های هواپیمایی به طور مستقیم توسط وب سرویس کانکتوتا

با اهداف افزایش بهره وری و ساده سازی کلیه فرآیندها که در بالا ذکر شد، کانکتوتا یک وب سرویس رزرو پرواز جدید را در راه حل نرم افزاری خود برای آژانس های مسافرتی و اپراتورهای تور ایجاد کرده است. موتور رزرواسیون سریع کانکتوتا راه حل های متعددی را ارائه می دهد. هنگام صحبت در مورد جستجوی بلیط، این ماژول کارکنان را قادر می سازد تا بلیت های چندین سیستم مختلف را به آسانی جستجو کنند.

به طور معمول کارکنان باید زمان استفاده از GDS ، دانش خاصی داشته باشند تا قادر به دریافت بهترین بلیط باشند، اما کانکتوتا این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است  که این فرآیند از طریق رابط بصری نقطه و کلیک انجام شود. نتیجه این سناریو صرفه جویی در زمان و پول است، زیرا همان فردی که در حال فروش محصولات مسافرتی دیگر است می تواند بلیط پرواز را نیز بفروشد و حتی محصولات را با هم ترکیب نماید..

از آنجا که همه چیز در همان سیستم انجام می شود، شما به راحتی می توانید گزارش های بلیط های فروخته شده را مشاهده کرده و فهرست مسافران و آژانس های مسافرتی  مورد استفاده را نیز مشاهده کنید. سرانجام می توانید گزارش های تجمعی در مورد تمام محصولات مسافرتی که فروخته اید، داشته باشید.

کانکتوتا با پیاده سازی نرم افزار پرواز ، بر روی سایت شما، امکان رزرو و فروش آنلاین بلیط های پرواز داخلی و خارجی را بطور مستقیم برای مشتریانتان فراهم می کند.

فهرست مطالب