کانکتوتا

نرم افزار رزرو

نرم افزار رزرو

چرا شما به نرم افزار رزرو آنلاین دارید

هر رابطه موفقیت آمیز، کار و یا هر چیز دیگری را که تا به حال داشته اید، در نظر بگیرید.  نکته اشتراک در میان همه آنها، ایجاد ارتباط و همکاری مؤثر است. در حال حاضر سیستم های مختلفی برای وب سایت های مسافرتی وجود دارد. و برجسته ترین دنده در ماشین وب سایت شما نرم افزار رزرو است .

نکته مهمی که در اینجا وجود دارد، این است که سیستم ها و نرم افزارهایی که بکار می گیرید، اگر در زمان واقعی با هم همگام سازی نکنند، احتمال این که آنها به همان شیوه که میخواهید کار کنند، در بهترین حالت نیز بسیارکم است.

چه چیزی ادغام صحیح یک وب سایت و موتور رزرو آنلاین را نشان می دهد؟

شاید مهم ترین عنصر یک وب سایت رزرو، ارتباط آن با موتور رزرو آنلاین است.یکی از دلایل اصلی که سبب می شود که مشتریان فرایند رزرو را نیمه کاره رها کنند، این است که این فرایند کند و یا با مشکل همراه باشد.  ادغام درست از این امر جلوگیری می کند. کیفیت طراحی وب سایت نیز در چگونگی عملکرد نرم افزار رزرو تاثیر گذار است. از این رو نقش متخصصین  و افراد با تجریه در طراحی سایت شما بیش از پیش مشخص می شود.

مزایای اصلی ادغام وب سایت و نرم افزار رزرو آنلاین چیست؟

مزایای حاصل از این نوع ادغام متعدد است که برخی ازآنها عبارتند از:

داشتن مزایای رقابتی درمقایسه با تجربه رزرو در OTAsدیگر. اگر می خواهد جایگزین مناسبی برای انتخاب های پیشین مسافرین باشید این مسئله بسیارمهمی برا ی شماست.

یک پلت فرم سازگار با تلفن همراه که به کاهش اصطکاک کاربر و سایت کمک کند
یک تجربه سریع و کارآمد برای مسافران با توجه به اینکه آنها مجبور نیستند اقدامات تکراری یا ورود اطلاعات مشابه را بیش از یک بار انجام دهند

روش بسیار ساده ای برای مدیریت هزینه ها و رزرو ها است و با حذف انجام هر گونه عملیات دستی بین دو سیستم، موجب کاهش  اشتباهات تصادفی می گردد.
موفقیتی بزرگ در بهینه سازی موتورهای جستجو- زیرا محتوا و عملکرد شما هر دو در وب سایت و موتور رزرو بهینه می شود
ترافیک بیشتر به طور منظم، زیرا جریان رزرو مستقیم به سمت سایت خود شما هدایت می شود.

فراموش نکنید که بدون توجه به نام سیستم هایی که استفاده می کنید، همگام سازی همیشه باید به بهترین شکل ممکن، اتفاق بیافتد.

کانکتوتا با پیاده سازی نرم افزار رزرو ، بر روی سایت شما، امکان رزرو و فروش آنلاین خدمات مسافرتی را بطور مستقیم توسط خودتان فراهم می کند.

نرم افزار رزرو

 

فهرست مطالب