کانکتوتا

نرم افزار رزرو هتل

نرم افزار رزرو هتل

نرم افزار رزرو هتل ، یک قطعه بسیار ارزشمند تکنلوژیکی برای هتل شما است، که حتما به آن نیاز خواهید داشت. این سیستم به شما کمک می کند تاریخ و مدت اقامت را برای مهمانان برنامه ریزی کنید، همچنین به مهمانان نیز اجازه می دهد اتاق خود را بصورت مستقیم رزرو و هزینه آن را پرداخت نمایند. در مقیاس پیشرفته تر حتی می توانید این امکان را فراهم آورید تا مهمانان بتوانند خدمات اضافی و سایر درخواست ها را در هنگام رزرو به موارد انتخابی اشان اضافه نمایند.

مزایای اصلی نرم افزار رزرو هتل

طیف وسیعی از مزایای استفاده از این تکنولوژی در هتل شما، عمدتا بر اساس ساده سازی کارها به عنوان یک مدیر یا کارمند و سرعت بخشیدن به تعداد زیادی از فرایندها است.  که آنها عبارتند از:

نیازی نیست کارمندان بخش front desk در گیر فرایند رزرواسیون شوند – زمانی که مهمانان جزئیات رزرو خود را از طریق سیستم وارد میکنند، همه چیز به طور خودکار اتفاق می افتد و نیازی به حضور کارمندان شما نیست.

به این علت که مهمانان خودشان، اطلاعات خودشان را وارد می کنند، شانس کمتری برای ورود اطلاعات اشتباه  توسط کارکنان شما وجود دارد. اگر موردی یا اشتباهی صورت پذیرد ، سابقه ای خواهید داشت تا ثابت کند که تقصیر شما نیست.

مقدیر زیادی اطلاعات از  مهمان ها توسط سیستم ذخیره می شود که میتواند در فرایند تدوین استراتژیهای فروش و بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های اساسی که هر نرم افزار رزرو هتل باید داشته باشد

تعدادی از الزامات اساسی وجود دارد که هر سیستم رزرو خوب باید از آنها بهره ببرد.  تعدای از آنها عبارتند از:

الزامات کارکردی

برای هرکاربر حساب کاربری مجزا ایجاد کند

کاربران را قادر به جستجو و یافتن گزینه های مناسب تر رزرو کند.

دریافت تاریخ برای بررسی اتاق های موجود در آن زمان خاص

ارسال تائیدیه رزرو به اطلاعات تماس درج شده توسط خود مسافر

محاسبه و نمایش ریز هزینه های اقامت و دیگر خدمات

قابلیت لغو رزرو
نمایش و تغییر سوابق مهمانان
امکان تغییر اتاق

غیر کارکردی

نتایج جستجو باید در زمان محدود قابل قبول باشد

در صورت ورود نادرست و یا ناکافی اطلاعات، بوسیله هشدار، به طور مناسب برای پر کردن فیلدهای اجباری به کاربران کمک کند.

امکان پرداخت از درگاه های مختلف را فراهم کند.

رابط کارربری آسان، کارآمد و قابل دسترس داشته باشد.

نکته اصلی که باید به یاد داشته باشید این است که این فناوری می تواند مهمانان را قادر به انتخاب و رزرو اتاق خود از طریق وب سایت شما نماید. پس باید راهی ساده و ایمن باشد، همچنین باید همان راحتی و گستردگی خدمات مانند سایتهای رزرواسیون را نیز به مهمانان ارائه دهد. به این ترتیب، نه تنها روند کار سریع تر و ساده تر می شود، بلکه شما می توانید از اطلاعاتی که ارائه دریافت میکنید، برای کسب درآمد بیشتر و تدوین استراتژِ های کسب و کار هتل خود استفاده کنید.

کانکتوتا با پیاده سازی نرم افزار رزرو هتل، بر روی سایت هتل شما، امکان رزرو و فروش آنلاین اتاق های هتلتان را بطور مستقیم توسط خودتان فراهم می کند.

نرم افزار رزرو هتل

فهرست مطالب