کانکتوتا

نرم افزار رزرواسیون

نرم افزار رزرواسیون

در زمان گذشته مردم برای برنامه ریزی تعطیلات در گیر پروسه های بررسی نقشه و بروشورهای تبلیغاتی آزانس های مسافرتی بودند. اما هنگامی که در سال 2005 آژانس های مسافرتی آنلاین به آرامی اما فراگیر جایگزین آژانس های سنتی شد ، مسافران اینترنتی آموختند که سفرهای خود را بر روی کامپیوترهای خانگی خود رزرو کنند. و نرم افزار رزرواسیون آژانس های هواپیمایی، با یک کلیک در هرجا، خیال آنان را بابت رزرو هایشان آسان ساخت.

راحتی استفاده از OTA ها اغلب به افزایش فروش آژانس های مسافرتی کمک می کند. اما بی تردید، هنوزهم بازار برای آژانس های مسافرتی خوب وجود دارد. اما این بدان معنا نیست که آژانس های فعلی باید طبق روال دهه های گذشته کارکنند. تحول دیجیتال تمرکز کار آژانس ها را تغییر داده و به شرکت ها اجازه می دهد تا خدمات یک آژانس مسافرتی را با راحتی سیستم عامل های self-service  ترکیب کنند. در این مقاله، ما در مورد اینکه چگونه آژانس های مسافرتی سنتی می توانند از تکنولوژی برای بهبود عملیات، خودکار سازی و سفارشی سازی فرآیندهای خود استفاده کنند، صحبت خواهیم کرد.

آژانس های مسافرتی آفلاین

درمقاله های قبلی درباره آژانس های مسافرتی آنلاین صحبت کرده ایم، اما در این مقاله به  آژانس های فیزیکی می پردازیم که مردم برای صحبت با یک عامل انسانی به آنها مراجعه می کنند تا تمام برنامه ریزی های سفر خود را به آنها بسپارند. اساسا یک آژانس مسافرتی یکی از نقاط تماس با مسافران (معمولا اوقات فراغت) است که به آنها کمک می کند تا سفر خود را انتخاب و سازماندهی کنند. این تماس ها شامل رزرو هتل، رزروپرواز، ترانسفر ، گشت و گذار و غیره می باشد

بنابراین، آژانسهای مسافرتی معمولا برای هر کاری خاص نیاز به چند نوع نرم افزار دارند. به طور سنتی، یک آژانس مسافرتی علاوه بر رزرو هتل ها و پرواز، فعالیت های دیگری نیزانجام می دهد. عملیات روزانه یک آژانس رسمی مسافرتی معمولا شامل برنامه ریزی، ایجاد برنامه تور، خدمات مشاوره، رزرو ، مذاکره  با دیگر فروشندگان محصولات سفر، ایجاد تورهای شخصی و پیدا کردن بهترین نرخ براسای  بودجه مشتری است . البته چیزی که واضح است، همه اینها نباید با دست یا در صفحات اکسل انجام شود.

در حال حاضر راه حل های تکنولوژیکی تخصصی در بازار وجود دارد. این راه حلها به چهار نوع نرم افزارهای آژانس مسافرتی دسته بندی می شوند.

نرم افزارهاو سیستم  رزرواسیون، نرم افزارهای حسابداری، برنامه های تورو سیستم های CRM

در نتیجه

فورستر سال جاری گزارش داد که تغییرات تکنولوژیکی و تحول دیجیتال، بیشترین تاثیر را بر روی کسب و کارها دارند، تاثیری حتی به مراتب بیشتر از شرایط سیاسی، اقتصادی و رقابتی. این بدان معنی است که تقریبا هر جنبه ای از رشد سازمان توسط تکنولوژی هدایت می شود.  نرم افزار به ما کمک می کند تا کسب و کارخود را به طور موثر تر انجام دهیم، تصمیم گیری دقیق تر داشته باشیم، آزادانه به مشتریانمان دسترسی پیدا کنیم. در اینجا، استفاده از فناوری های پیشرفته، صرفا یک پیشنهاد نیست، بلکه یک اقدام حیاتی است که به شما کمک می کند در بازار رقابت باقی بمانید.

آژانس های مسافرتی سنتی هنوز برای  تعدادی از مشتریان خاص  هستند و در بعضی از بازارها هنوز تقاضا برای آنها وجود دارد. ساختن آژانس مسافرتی نوآورانه، توانمند سازی آن با نرم افزارهای اتوماسیون که به کارمندن اجازه می دهد زمان کمتری برای کارهای کاغذی و برنامه ریزی صرف کنند، مسیر کسب و کار شما را برای سالهای آینده در مسیر رشد قرار میدهد.

کانکتوتا با ارائه ، نرم افزار رزرواسیون ، تمام نیازهای آنلاین یک آژانس مسافرتی را برآورده می کند و باعث افزایش فروش هرچه بیشتر آژانس مسافرتی شما می شود

 

 

فهرست مطالب