کانکتوتا

نرم افزار حسابداری هتل

نرم افزار حسابداری هتل

شما به عنوان یک مدیر هتل و یا هتلدار، برای مدیریت بهتر کسب و کار خود، نیاز به یک نرم افزار حسابداری هتل برای مدیریت معاملات مالی و حسابداری دارید. این نرم افزار بایدقادر باشد، بررسی مالی تمامی خدمات قابل ارائه در هتل، مثل رستوران های هتل، کافی شاپ، هزینه اتاق و .. را انجام دهد. همچنین این نرم افزارباید شامل ویژگی های اضافی برای انجام عملیات روزانه مانند کنترل هزینه مواد غذایی، برنامه ریزی کار و ارائه صورتحساب  مشتریان بر اساس تعرفه اتاق و خدمات تکمیلی باشد.نرم افزار حسابداری هتل

نرم افزار حسابداری هتل کارکردی

یک برنامه  کاربردی،  یک راه حل حسابداری مبتنی بر ابر است که برای کسب و کارهای هتل های کوچک وبزرگ مورد استفاده قرار می گیرد . تمام داده ها در داخل این سیستم باید به آسانی قابل دسترسی باشد. مذیران با ارزیابی لحظه ای از جریان نقدی – حساب های قابل پرداخت و حساب های دریافتی و غیره مطلع شوند. صرف نظر از انجام وظایف حسابداری برای صنعت هتل، این نرم افزارباید قادر به کمک به سایر خدمات کسب و کار مانند مالیات شرکت، خود ارزیابی، حسابرسی و محاسبه  حقوق و دستمزد نیز باشد.

ویژگی کلیدی یک  سیستم حسابداری هتل  شامل موارد زیر است:

در قسمت حقوق و دستمزد مدیران بتوانند به راحتی به وضعیت کارمندان خود دسترسی داشته باشند. وضعیت مواردی چون، اضافه کاری؛ غیبت، مرخصی ساعتی و ..

در صورت داشتن قابلیت موبایلی و اپلیکیشن، کارمندان نیز براحتی می توانند در خواست های خود از حسابداری را از راه دور نیز مدیریت کنند.

امنیت – تعریف سلسله مراتب دسترسی ها که  تنها کاربران مجاز بتوانند به اطلاعات حساس دسترسی پیدا کنند. با این ویژگی از هر گونه دستکاری یا بهره برداری غیرقانونی از اطلاعات مهم جلوگیری میشود.

دقت – ارائه اطلاعات دقیق یکی از مهمترین ویژگی های هر سیستم حسابداری است.بر اساس اطلاعات دقیق یک سیستم حسابداری مطمئن، شما  می توانید تصمیمات استراتژیک در مورد مدیریت، نگهداری، آموزش، و ارزیابی عملکرد هتل خود  را تعیین کنید.

کانکتوتا ، سیستم مدیریت هتلی ادغام شده با  نرم افزار حسابداری هتل ارائه می دهد که بوسیله آن مدیریت حسابداری هتل دیگر فرایند دست و پا گیری نیست. مزایای روش های مدرن حسابداری بسیار زیاد است. همین امروز با ما تماس بگیرید.

نرم افزار حسابداری هتل

 

 

 

فهرست مطالب