کانکتوتا

نرم افزار حسابداری آژانس

نرم افزار حسابداری آژانس

در دو دهه گذشته، تکنولوژی هر جنبه ای از نحوه زندگی ما را تغییر داده است. این تغییرات بر چگونگی سفر مردم  نیز تاثیر گذاشته است. وظایف و فرایندهای که افراد قبلابه صورت دستی انجام می دادند، اکنون با کمک سیستم های مختلف کامپیوتری انجام می شود. این تغییرات به مردم امکان می دهد از زمان بهتر استفاده کنند و سیستمها نیز کارآیی بیشتری داشته باشند. اگر شما مالک آژانس مسافرتی باشید، که کسب و کار شما در حال رشد است، احتمالا شما شروع به جستجوی نرم افزارهای آژانس مسافرتی مناسب کرده اید. یکی از مهم ترین نرم افزار های ضروری برای هر آژانس مسافرتی نرم افزار حسابداری آژانس است.

وب سرویس کانکتوتانرم افزار حسابداری آژانس

وب سرویس کانکتوتا، با ایجاد پنل مدیریت حسابداری و کسب و کار با ارائه گزارش در قسمت قراردادها، مانند یک نرم افزار حسابداری آژانس عمل کرده و وضعیت فروش مسیر های مختلف، محصولات مختلف و گزارشات مرتبط با ظرفیت های چارتر بر اساس صندلی های خالی را مشخص می کند.  صاحبین کسب و کار های مسافرتی بر اساس آن می توانند در بخش فروش تغیراتی ایجاد کرده و شرایط قیمت ها بر اساس استراتژی فروش خود ویرایش کنند.

عملکرد نرم افزار حسابداری آژانس

برای سهولت فعالیت های آژانس های مسافرتی، کانکتوتا،  گزارش نمودار حرکت را نیز به نرم افزار متصل کرده است. مدیران آژانس، در بخش همکاران و زیر مجموعه ها نیز، با دریافت آمار های فروش و نمودار، تصویری از عملکرد زیر مجموعه ها و نمایندگان فروش را مشاهده خواهند کرد. این گزارش به شما اطلاعاتی در مورد فعالیت های آژانس های همکار ارائه می دهد و شما بدون هیچ مشکلی می توانید در خصوص تدوین استراتژِ یهای فروش خود با هریک از آنان تصمیم گیری کنید.

تمام بخش های وب سرویس کانکتوتا، دارای یک رابط کاربری شفاف و آسان وکاربر پسند (UI) هستند. این باعث می شود که این وب سرویس به راحتی استفاده شود و تجربه ما می گوید حتی یک کارمند جوان  و تازه کار  از نمایندگی شما نیز می تواند ازاین سیستم استفاده کند .

در حال حاضر، آژانس های مسافرتی بسیاری در سراسر کشور با پیاده سازی وب سرویس کانکتوتا بر روی سایت شرکت مسافرتی خودشان، به دنیای آژانس های آنلاین وارد شده اند. با پیاده سازی وب سرویس جامع کانکتوتا، تمامی نیاز های فروش آنلاین و خدمات نرم افزار حسابداری آژانس را یکجا تجربه کنید.

 

فهرست مطالب