کانکتوتا

نرم افزار تور

نرم افزار تور

اگرچه حجم سفرها در سراسر جهان با سرعت زیادی در حال گسترش است، اما تورها و بسته های سفر سنتی دیگر مسافران را راضی نمی کند.  امروزه، آژانس های مسافرتی و تور اپراتورها،به منظور جذب مشتریانی که آگاهانه هزینه می کنند، شروع به ارائه بسته بندی های تورو پکیج های داینامیک کرده اند. نرم افزار تور های متعددی ساخته و طراحی شده اند که انجام این عملیات را آسان تر می سازد.

بسته بندی های تورو پکیج های داینامیک مسافران را قادر می سازد تورهای خود را با انتخاب پرواز، هتل، ترانسفر دلخواه خود برنامه ریزی کنند تا خرید بسته ها  و تورهای سفر از پیش تعیین شده . در نتیجه مسافرین می توانند بر اساس درخواست ها و خواسته های خود، به ایده آل ترین پکیج ممکن دست یابند.

تورو پکیج های داینامیک

با وجود این سیستم ها دیگر تنها اپراتور تور نیست که انتخاب می کند، این مشتری است که مقصد را انتخاب می کند، هتل ای که می خواهد در آن اقامت کند را انتخاب می کند و همچنین پروازی که به مقصد دلخواهش پرواز می کند. با بسته بندی های تورو پکیج های داینامیک ، نماینده مسافرتی یا تور اپراتور یک بسته تعطیلات مناسب را ارائه می دهد که به بهترین وجه می تواند تمام نیازها و سلیقه های مسافرین مختلف را پوشش دهد. این تورهای سفارشی به طور عمده به صورت آنلاین به فروش می رسد.

نرم افزار تور باقابلیت ساخت تورسفارشی پکیج های داینامیک ، باید بتواند به موجودی درلحظه پروازها، هتل ها اجاره اتومبیل دسترسی داشته باشد تا عملیات ساخت یک بسته سفر سفارشی بدون خطا صورت گیرد. همچنین این برنامه ها، باید علاوه بر ریز جزئیات قیمت، قیمت کل بسته را محاسبه کرده و جهت پرداخت نهایی به مسافر نمایش دهد. با چنین نرم افزاری تخصصی، شما می توانید پکیج های داینامیک را مستقیم از وب سایت خود به مشتریان ارائه دهید.

تفاوت نرم افزار توربا سایر برنامه های رزرو این است که با این سیستم های مشتریان می توانند بلیط پرواز، اتاق های هتل، کشتی های کروز، و غیره را به طور همزمان رزرو کنند.

همچنین خرده فروشی های مسافرتی با ادغام نرم افزارهای سفر با بسته بندی پویا پرواز وهتل مزایای زیر را دریافت خواهند کرد:

  • . ادغام با GDS و سیستم های تامین کننده خارجی و عمده فروشان
  • ارائه بسته ها در چند کانال فروش – B2C، B2B
  • خرده فروشان نیز می توانند بسته های سفرخود را ارائه دهند
  • افزایش درآمد و حجم فروش
  • می توانند بسته های مختلف و متنوع مانند پرواز + هتل، پرواز + ترانسفر، هتل + پرواز ویا هتل + ترانسفر را نیز ارائه دهند
  • مشتریان می توانند پکیج های خود را بر اساس بودجه و نیازشان بسازند
  • مدیریت بهتر کمیسیون ها
  • اتوماسیون عملیات و افزایش بهره وری با سیستم یکپارچه حسابداری

نرم افزار توربرای بسته های پرواز، هتل ها، ترانسفر و گشت و گزار ها.

در واقع این سیستم ها با افزایش قدرت انتخاب مشتریان، مصرف کنندگان را قادر می سازند برنامه های سفرشان را سفارشی کنند. بر طبق بسته های تور عادی، مسافر مجبور است که برای تمام محصولات مسافرتی که حتی به آنها نیازی ندارد هزینه پرداخت کند. اما با استفاده از نرم افزار تور، مشتری می تواند تمام اجزای سفر را که به آن علاقه ای ندارد، حذف کند. و تنها هزینه خدمات موردنیاز خود را پرداخت نماید.

کانکتوتا با ارائه ، نرم افزار تور، تمام نیازهای آنلاین یک آژانس مسافرتی را برآورده می کند و باعث افزایش فروش هرچه بیشتر آژانس مسافرتی شما می شود

 

نرم افزار تور

 

فهرست مطالب