کانکتوتا

نرم افزار آژانس

نرم افزار آژانس

تصویر ایده آل مسافرین درهنگام برنامه ریزی سفر، این است که  برای رزرو هتل، یک پرواز و ترانسفر و غیره؛ نیازی نباشد که به سایت های مختلف سر بزنند. راه حل این موضوع داشتن یک سیستم نرم افزار آژانس یکپارچه است که با دسترسی به GDS ها شرکت های هواپیمایی و هتل ها و دیگر ارائه دهندگان محصولات سفر، امکان رزرو کلیه این محصولات را به صورت تکی و یا یکجا فراهم کند.

در واقع یک پلتفرم جامع که مسافرین بتوانند بر اساس بودجه و زمانبندی خود، بسته های تور و سفر سفارشی خود را خریداری نمایند. متأسفانه، تنها بخش کوچکی ازشرکت های فعال در صنعت گردشگری از این سیستم ها استفاده می کنند.

در دهه ها ی پیش، طراحی بسته های تور و سفر منحصرا در اختیار اپراتورهای تور بود و مسافرین دخالتی در تغییر حتی جزئیات نداشتند. امروزه با وجود سیستم های پیشرفته و بانک های جامع اطلاعاتی، که اطلاعات موجودی پروازها، هتل ها و انواع خدمات و محوصلات سفر را در لحظه اعلام میکنند، مسافرین نقش اصلی در ساخت بسته های تور و سفر را بازی می کنند.

بسته تور داینامیک یا پویا چیست؟

فن آوری بسته تور داینامیک یا پویا به خریداران امکان می دهد بسته های تور سفارشی خود را  از میان موجودی های مختلف هتل ها، پروازها، ترانسفرها، و دیگر محصولات سفر بسازند و خریداری کنند.

تفاوت اصلی تورهای از قبل بسته شده با  تورهای پویا این است که کاربران می توانند سفر خود را از طریق یک رابط تور پیکربندی کنند و برآورد قیمت کامل بر اساس قیمت گذاری و در دسترس بودن هر جزء در تورهای پویا صورت می گیرد.

براساس قیمت گذاری، مکانیسم تورهای پویا می تواند به انواع زیر تقسیم شود:

بسته بندی نیمه پویا  در این روش،قیمت کل بسته ،بر حسب اجزای انتخاب شده تغییر می کند. این روش برای سیستم هایی با ماژول مدیریت درآمد رایج است در این روش قیمت ها متمرکز می شوند و به ندرت تغییر می کنند.

قیمت گذاری پویا. قیمت بسته انتخابی مسافر بر مبنای متغیر موجودی قابل تغییراست. تنوع قیمت به میزان موجودی نیز بستگی دارد.

شخصی سازی تجربه مشتری یکی از مهمترین دلایل علاقه مسافرین به استفاده از بسته تور داینامیک است. بسته های شخصی به طور بالقوه می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به تحقیق قبل از رزرو که توسط مسافران انجام شده است را حل کند.

سیستم بسته تور داینامیک  چکونه کار می کند

اپراتورهای تور و OTA ها به طور بالقوه کاربران اصلی سیستم بسته تور داینامیک  هستند. در حال حاضر اکثر تور اپراتورها ، یک قیمت تور را به طور کلی مشخص می کنند در حالی که OTA ها قیمت ها را براساس اجزاء مشخص می کنند.

سیستم بسته تور داینامیک روندی در حال توسعه و رشد و مسیری برای ساخت یک تجربه مشتری ایده آل است. OTAs ها می توانند از بسته بندی پویا به عنوان یک راه حل برای ورود به بازارهای جدید استفاده کننداز سوی دیگر، اپراتورهای تور، با بررسی بسته های انتخابی مسافرین می توانند بسته های پیشنهادی خود را بهتر و مفید تر ارائه دهند.

کانکتوتا با ارائه ، نرم افزار آژانس ، تمام نیازهای آنلاین یک آژانس مسافرتی را برآورده می کند و باعث افزایش فروش هرچه بیشتر آژانس مسافرتی شما می شود

 

نرم افزار آژانس

فهرست مطالب