کانکتوتا

نرم افزار آژانس هوایی

نرم افزار آژانس هوایی

در مقاله قبلی در مورد تاثیر استفاده ازنرم افزار آژانس هوایی صحبت کردیم. این نرم افزار ها، به چهار نوع نرم افزارشامل:

نرم افزارهاو سیستم رزرواسیون، نرم افزارهای حسابداری، برنامه های تورو سیستم های CRMتقسیم میگردند.  درادامه به برسی این نرم افزارها و کارکرد آنها می پردازیم. با ما همراه باشید.

نرم افزار آژانس هوایی: انتخاب ابزار برای رزرو، حسابداری، بازاریابی و ساخت تور

نرم افزارهای رزرواسیون

امروزه اکثر مسافرین هیچ مشکلی با رزرو هتل خود ندارند. و برای آنان کارخیلی آسان و راحتی است! برنامه های جمع کننده های قیمت در چند ثانیه بهترین قیمت را در بازار جستحو می کنند، حتی .  Chatbots ها و ابزارهایی وجود دارد که قیمت ها را با استفاده از اطلاعات تاریخی پیش بینی می کنند. بنابراین برای بسیاری از افراد، عوامل انسانی آژانس های مسافرتی کارایی خود را از دست می دهند، زیرا اغلب از همان وبسایت های رزرو آنلاین استفاده می کنند .

هنگامی که مسافر با استفاده از یک نرم افزار ویژه سفری را رزرو میکند، رزرو ها به سرویس حسابداری متصل می شود، و آژانس می تواند گزارش ها را دریافت کند، فاکتورها را ایجاد کند و باقی کارها با سهولت انجام پذیرد.

در واقع، ویژگی های استاندارد برای یک  نرم افزار رزرو عبارتند از:

قابلتی اتصال به GDS

ارسال تائیدیه رزرو

صدورصورتحساب خودکار

اتصال به سیستم پرداخت
توانایی اضافه کردن تخفیف های سفارشی

نرم افزارهای حسابداری

اکثر ابزارهای رزرو ، نوعی از مدیریت مالی  را برای آژانس های مسافرتی ارائه می دهند. اما این حال، کسب و کارهای فروش،  سیستم حسابداری بسیار پیچیده ای دارند . از این رو نیاز به برنامه ای خاص برای رسیدگی به مسائل مالی و حسابداری نیز دارند.

برخی از ویژگی های لازم که باید یک پلت فرم حسابداری آژانس مسافرتی دارا باشد به شرح زیر است.

صدورصورتحساب

مدیریت موجودی

اتصال به حساب های بانکی

امنیت

مدریت کمیسیون

تجزیه و تحلیل فروش

برنامه های تور

طراحی تور یکی از طولانی ترین عملیات در یک آژانس مسافرتی است. این پروسه نیاز به رزرو، برنامه ریزی ، قیمت گذاری منحصر به فرد برای هر مقصد بصورت جداگانه دارد. خوشبختانه، برای این منظور نیز نرم افزارهای طراحی و ساخته شده است برنامه های سازنده تور شامل ویژگی های زیر هستند:

ادغام با سیستم های اعلام موجودی

دریافت تائیدیه از تامین کنندگان

ابزارهای انتشار تور

قالب های مختلف تور

گزارش گیری

سیستم CRM

هر صنعت دارای ویژگی های بازاریابی  منحصر به خود است که نمی تواند توسط یک ابزار جهانی واحد بررسی گردد بنابراین، چه چیزی در یک سیستم CRM سفر وجود دارد؟

رهبری عوامل و نمایندگان

دسته بندی های ویژه مسافرتی

پشتیبانی از کانال های بازاریابی مسافرتی مانند وب سایت های رزرو، TripAdvisor و غیره

داشبورد سفارشی

در نتیجه

با تغییرات جدید تکنولوژِیکی و حرکت تمامی صنایع به سمت سیستم های اتوماسیون  و فرایندهای خودکار، مسیر پیشرفت های سریع برای تمامی کسب و کارها بسیار هموارشده است. امروزه برتری صاحبین مشاغل، براساس سرعت بکار گیری و استفاده از تکنولوژی ها و ابزارهای جدید سنجیده می شود.  صنعت آژانس مسافرتی تغییرات بسیاری کرده است و آژانس های که با آن تغییر نمی کنند، یقینا ازبازار رقابت حذف خواند شد.

کانکتوتا با ارائه ، نرم افزار آژانس هوایی مختلف، تمام نیازهای آنلاین یک آژانس مسافرتی را برآورده می کند و باعث افزایش فروش هرچه بیشتر آژانس مسافرتی شما می شود

نرم افزار آژانس هوایی

فهرست مطالب